Regionsmeisterskap 2019

Her er resultat frå regionsmeisterskap 2019, Her ser me finalistane i herrer elite og vinnar av herrer dobbel Thomas Låte og Jan Roger Andersson for 5 år sidan.:
Resultat Regionsmeisterskap Stord 25. mai 2019

Herrer elite
1 Thomas Låte, Hardanger
2 Jan Roger Andersson, Hardanger
3 Kjell Stordal, Stord
3 Thomas Irgens, Stord

Finale Thomas Låte-Jan Roger Andersson 11-5,9-11,15-13,4-11,11-9

Damer elite
1 Tove Fagerland, Stavanger
2 Mia Lygre, Stord

Finale: Tove Fagerland-Mia Lygre 14-12,11-5,11-8

Funksjonshemma Open
1 Nils Arne Stuve, Stord
2 Kåre Skorpen, Bergen HIL
3 Krizander Magnussen, Stord

Herrer dobbel
1 Thomas Låte/Jan Roger Andersson, Hardanger
2 Thomas Irgens/Atle Irgens, Stord
3 Dag Hinrichsen/Jarle Hatlevik, Stord
3 Marius Bagdonas/Audrius Bagdonas, Haugesund
5 Kristian Magnussen/Kristoffer Lien Aasheim, Stord
5 Mathias Bostrøm/Krizander Magnussen, Stord
5 Mark Kvassheim/Omkar Patil, Stavanger
5 Jarle Brekke/Tadas Cirvinskas, Haugesund

Finale: T.Låte/J.R.Andersson-T.Irgens/A.Irgens 11-8,11-8,11-6

Damer junior
1 Mia Lygre, Stord
2 Silje Lien Aasheim, Stord

Finale: Mia Lygre-Silje Lien Aasheim 11-3,11-4,11-5

Gutar 15 år
1 Krizander Magnussen, Stord
2 David Bakketun, Stavanger
3 Torbjørn Litlabø, Stord
Gutar 13 år
1 Krizander Magnussen, Stord
2 Torbjørn Litlabø, Stord
3 David Bakketun, Stavanger
3 Cebastian Færaas Rossabø, Haugesund
5 Christopher Dahl, Stord
5 Jonathan Olsson, Stord
5 Aksel Brekke, Haugesund
5 Sondre Moe Endresen, Stord

Finale: Krizander Magnussen-Torbjørn Litlabø 11-5,11-9,11-5

Herrer B
1 Audrius Bagdonas, Haugesund
2 Dag Hinrichsen, Skjoldar
3 Eirik Eikeset Støldal, Bergen HIL
3 Atle Irgens, Stord
5 Marius Bagdonas, Haugesund
5 Jarle Hatlevik, Stord

Finale:Audrius Bagdonas-Dag Hinrichsen 11-6,8-11,11-5,11-8

Herrer D
1 Eirik Eikeset Støldal, Bergen HIL
2 Nils Arne Stuve, Stord
3 Atle Nerland, Stord
3 Kristoffer Lien Aasheim, Stord
5 Wojciech Szramowski, Stord
5 Jarle Hatlevik, Stord

Finale: Eirik Eikeset Støldal-Nils Arne Stuve 13-11,11-4,11-7

Herrer E
1 Kristoffer Lien Aasheim, Stord
2 Odin Dyrkolbotn, Bergen HIL
3 Wojciech Szramowski, Stord
3 Tadas Cirvinskas, Haugesund

Finale: Kristoffer Lien Aasheim-Odin Dyrkolbotn 9-11,11-2,8-11,11-7,11-5




Herrer F
1 Jarle Brekke, Haugesund
2 Kåre Skorpen, Bergen HIL
3 Tadas Cirvinskas, Haugesund
3 Jan Erik Støldal, Bergen HIL

Finale: Jarle Brekke-Kåre Skorpen 4-11,11-4,11-7,11-9

Nybyrjarklasse
1 David Bakketun, Stavanger
2 Hans Holmen, Stavanger
3 Gaute Lillejord Grov, Stord
3 Cebastian Færaas Rossabø, Haugesund
5 Sondre Moe Endresen, Stord
5 Sivert Petterteig, Stord

Finale: David Bakketun-Hans Holmen 12-10,11-8,11-9

Open invitasjon
1 Thomas Låte, Hardanger
2 Erik Andrén, Stord
3 Thomas Irgens, Stord




Oppdatert : 26.05.2019

 

 

 

 



5 siste nyheter frå Stord BTK
Regionsmeisterskap 2019
3. del av trekking regionsmeisterskap
2. del av trekking regionsmeisterskap
Regionsmeisterskap 2019
Regionsmeisterskap laurdag 25. mai

www.stordbtk.no © 2002