Stord Cup 2016

Me takkar alle som var med og hjalp til under Stord Cup. Sekreteriatet ved Morten Kleven og Arve Skogen hadde full kontroll














Gutar 13 år

1;STRØMSTAD Peter, Fjell-Kameraterne,IL

2;ELLILA Eskil, Laksevåg BTK

3;NESHEIM Stian, Skjoldar IL

3;PHAN Anthony Khiem, Bergen HIL

Final;STRØMSTAD Peter - ELLILA Eskil;11-5, 11-7, 9-11, 5-11, 11-8

Semi;STRØMSTAD Peter - NESHEIM Stian;11-3, 11-4, 11-4

Semi;ELLILA Eskil - PHAN Anthony Khiem;11-7, 11-6, 11-6



Herrar B

1;DOVYDAS Martynas, Laksevåg BTK

2;NORHEIM Ola Ingar S., Skjoldar IL

3;HINRICHSEN Dag Wolf, Skjoldar IL

3;BENDIKSEN Morten, Laksevåg BTK

5;SIMMENES Simon, Sportsklubben Heros

5;BOHMAN Per, Haugesund BTK

5;VEDELER Petter, Laksevåg BTK

5;MAURSTAD Patrik Emil, Fjell-Kameraterne,IL

Final;DOVYDAS Martynas - NORHEIM Ola Ingar S.;9-11, 9-11, 11-6, 11-6, 11-5

Semi;DOVYDAS Martynas - HINRICHSEN Dag Wolf;11-4, 11-5, 6-11, 11-6

Semi;NORHEIM Ola Ingar S. - BENDIKSEN Morten;11-9, 11-8, 11-8

1/4;DOVYDAS Martynas - SIMMENES Simon;11-7, 12-10, 11-3

1/4;NORHEIM Ola Ingar S. - BOHMAN Per;11-8, 11-9, 11-13, 9-11, 11-8

1/4;HINRICHSEN Dag Wolf - VEDELER Petter;2-11, 11-6, 9-11, 11-5, 11-5

1/4;Morten Bendiksen vann på WO mot Patrik Emil Maurstad



Herrer C

1;KORNELIUSSEN Kjetil, Sportsklubben Heros

2;MAURSTAD Patrik Emil, Fjell-Kameraterne,IL

3;SIMMENES Simon, Sportsklubben Heros

3;HATLEBAKK Benjamin Otto, Laksevåg BTK

5;KLEIVEDAL Raymond, Laksevåg BTK

5;HINRICHSEN Dag Wolf, Skjoldar IL

5;IRGENS Atle, Stord BTK

5;EGENBERG Brian, Sportsklubben Heros

9;LEFFMANN Ragnar, Randaberg BTK

9;GJELSENG Bjørn Alfred, Laksevåg BTK

9;GRUD Jonathan Møller, Sportsklubben Heros

9;NONSLID Geir Idar, Skjoldar IL

Final;KORNELIUSSEN Kjetil - MAURSTAD Patrik Emil;6-11, 13-11, 11-8, 13-11

Semi;KORNELIUSSEN Kjetil - SIMMENES Simon;11-7, 12-10, 13-11

Semi;MAURSTAD Patrik Emil - HATLEBAKK Benjamin Otto;11-9, 11-3, 11-9

1/4;KORNELIUSSEN Kjetil - KLEIVEDAL Raymond;11-9, 5-11, 11-9, 12-10

1/4;MAURSTAD Patrik Emil - HINRICHSEN Dag Wolf;11-8, 11-8, 12-14, 11-8

1/4;SIMMENES Simon - IRGENS Atle;11-7, 11-6, 11-9

1/4;HATLEBAKK Benjamin Otto - EGENBERG Brian;11-9, 11-4, 11-7

1/8;MAURSTAD Patrik Emil - LEFFMANN Ragnar;11-5, 11-9, 11-5

1/8;SIMMENES Simon - GJELSENG Bjørn Alfred;11-5, 11-6, 11-3

1/8;KLEIVEDAL Raymond - GRUD Jonathan Møller;11-2, 11-6, 11-7

1/8;EGENBERG Brian - NONSLID Geir Idar;11-4, 11-8, 11-8



Herrar Dobbel

1;ANDERSSON Roger/IRGENS Atle, Hardanger BTK/Stord BTK

2;IRGENS Thomas/SELSVOLD Georg, Stord BTK

3;AURSLAND Idar/BOHMAN Per, Haugesund BTK

3;ANDERSSON Jan Roger/LÅTE Thomas, Hardanger BTK

Final;ANDERSSON R/IRGENS A - IRGENS T/SELSVOLD G;8-11, 12-10, 11-8, 12-14, 13-11

Semi;ANDERSSON R/IRGENS A - AURSLAND I/BOHMAN P;11-2, 9-11, 11-6, 11-7

Semi;IRGENS T/SELSVOLD G - ANDERSSON J R/LÅTE T;11-6



Herrer E

1;MOSKAL Mariusz, Haugesund BTK

2;SYLTA Christian, Bergen HIL

3;KOVBA Kristaps, Haugesund BTK

3;NERLAND Atle, Stord BTK

5;HARTVEIT Lars John, Sportsklubben Heros

5;FLESLAND Holger Vidar, Sportsklubben Heros

5;GRUD Jonathan Møller, Sportsklubben Heros

5;STØLDAL Jan Erik, Bergen HIL

Final;MOSKAL Mariusz - SYLTA Christian;9-11, 11-8, 11-9, 7-11, 11-8

Semi;MOSKAL Mariusz - KOVBA Kristaps;7-11, 10-12, 11-9, 11-9, 11-3

Semi;SYLTA Christian - NERLAND Atle;11-8, 11-9, 11-5

1/4;MOSKAL Mariusz - HARTVEIT Lars John;7-11, 11-6, 11-7, 11-4

1/4;SYLTA Christian - FLESLAND Holger Vidar;11-6, 11-7, 11-4

1/4;KOVBA Kristaps - GRUD Jonathan Møller;11-7, 11-6, 7-11, 11-5

1/4;NERLAND Atle - STØLDAL Jan Erik;9-11, 11-8, 11-2, 2-11, 11-8



Herrer F

1;ELLILA Eskil, Laksevåg BTK

2;STØLDAL Jan Erik, Bergen HIL

3;KOVBA Kristaps, Haugesund BTK

3;EILERTSEN Victoria, Sportsklubben Heros

5;NONSLID Signy, Skjoldar IL

5;FLESLAND Holger Vidar, Sportsklubben Heros

5;FLESLAND Lars Jørund, Etne BTK

5;PHAN Anthony Khiem, Bergen HIL

Final;ELLILA Eskil - STØLDAL Jan Erik;11-7, 12-10, 11-7

Semi;ELLILA Eskil - KOVBA Kristaps;11-4, 11-5, 11-6

Semi;STØLDAL Jan Erik - EILERTSEN Victoria;11-5, 11-9, 11-7

1/4;ELLILA Eskil - NONSLID Signy;11-3, 11-3, 11-2

1/4;STØLDAL Jan Erik - FLESLAND Holger Vidar;11-4, 11-6, 11-8

1/4;KOVBA Kristaps - FLESLAND Lars Jørund;11-5, 11-2, 11-6

1/4;EILERTSEN Victoria - PHAN Anthony Khiem;11-7, 7-11, 5-11, 13-11, 11-7



Herrer Åpen

1;ANDERSSON Roger, Hardanger BTK

2;LÅTE Thomas, Hardanger BTK

3;SELSVOLD Georg, Stord BTK

3;HOVDEN Anders, Laksevåg BTK

5;NORHEIM Ola Ingar S., Skjoldar IL

5;EGENBERG Gard, Sportsklubben Heros

5;EGENBERG Seth, Sportsklubben Heros

5;ANDERSSON Jan Roger, Hardanger BTK

Final;ANDERSSON Roger - LÅTE Thomas;8-11, 11-6, 11-8, 11-7

Semi;ANDERSSON Roger - SELSVOLD Georg;11-7, 11-7, 8-11, 11-3

Semi;LÅTE Thomas - HOVDEN Anders;11-7, 9-11, 11-8, 6-11, 11-7

1/4;ANDERSSON Roger - NORHEIM Ola Ingar S.;7-11, 11-6, 11-1, 11-1

1/4;LÅTE Thomas - EGENBERG Gard;7-11, 15-13, 11-6, 11-4

1/4;SELSVOLD Georg - EGENBERG Seth;11-8, 4-11, 11-7, 11-5

1/4;HOVDEN Anders - ANDERSSON Jan Roger;11-4, 11-7, 8-11, 7-11, 11-4



Jenter Open

1;EILERTSEN Sylvia, Sportsklubben Heros

2;NONSLID Signy, Skjoldar IL

3;ALVERN Sunniva Sture, Laksevåg BTK

3;HØISÆTER Celine Hjørnevik, Laksevåg BTK

Final;EILERTSEN Sylvia - NONSLID Signy;11-5, 11-5, 11-6

Semi;EILERTSEN Sylvia - ALVERN Sunniva Sture;11-4, 11-7, 9-11, 11-5

Semi;NONSLID Signy - HØISÆTER Celine Hjørnevik;11-8, 11-7, 13-11



Nybyrjar

1;ALVERN Sunniva Sture, Laksevåg BTK

2;HØISÆTER Celine Hjørnevik, Laksevåg BTK

3;TUFTE Linn Marie, Bergen HIL

3;NESHEIM Stian, Skjoldar IL

Final;ALVERN Sunniva Sture - HØISÆTER Celine Hjørnevik;11-7, 11-9, 4-11, 11-9

Semi;ALVERN Sunniva Sture - TUFTE Linn Marie;11-7, 11-1, 11-7

Semi;HØISÆTER Celine Hjørnevik - NESHEIM Stian;11-4, 11-4, 7-11, 11-6



Veteran

1;ANDERSSON Roger, Hardanger BTK

2;IRGENS Atle, Stord BTK

3;GJELSENG Bjørn Alfred, Laksevåg BTK

3;STUVE Nils Arne, Stord BTK

Final;ANDERSSON Roger - IRGENS Atle;11-3, 11-4, 11-0

Semi;ANDERSSON Roger - GJELSENG Bjørn Alfred;11-5, 11-6, 11-6

Semi;IRGENS Atle - STUVE Nils Arne;11-9, 11-5, 11-7



Herrar Junior

1;ANDERSSON Jan Roger, Hardanger BTK

2;EGENBERG Gard, Sportsklubben Heros

3;EGENBERG Seth, Sportsklubben Heros

4;LÅTE Thomas, Hardanger BTK


Kampoversikt puljer Herrar Junior
(Vinneren står til venstre)
Pulje 1 Setsiffror (eller tid & bord)
ANDERSSON Jan Roger, Hardanger BTK -EGENBERG Gard, Sportsklubben Heros 5, -9, 11, -10, 7
LÅTE Thomas, Hardanger BTK - EGENBERG Seth, Sportsklubben Heros 6, 7, 9
EGENBERG Gard, Sportsklubben Heros -LÅTE Thomas, Hardanger BTK WO
ANDERSSON Jan Roger, Hardanger BTK -EGENBERG Seth, Sportsklubben Heros 5, 4, -9, 9
EGENBERG Gard, Sportsklubben Heros -EGENBERG Seth, Sportsklubben Heros 6, 7, 10
ANDERSSON Jan Roger, Hardanger BTK -LÅTE Thomas, Hardanger BTK WO
Oppdatert : 16.10.2016

 

 

 

 



5 siste nyheter frå Stord BTK
Innbydelse veteran KM og VM
Kr 10.000,- i gåve frå Sparebanken Vest
Resultat Stord Cup 2017
Regionsmeisterskap 2017 arrangert
Stord Cup 16. september

www.stordbtk.no © 2002