Stord Cup arrangert i dag

Stord Cup blei i dag arrangert for 35 gong, vedlagt resultater:
Resultat Stord Cup laurdag 15. september 2012

Gutar 11 år
1;BERGE Ole Kristian, Sportsklubben Heros
2;NGUYEN Andreas, Fjell-Kameraterne,IL
3;JENSEN MAURSTAD Patrik Emil, Fjell-Kameraterne,IL
3;EIKHAUG Thomas, Fjell-Kameraterne,IL
5;EIDSHEIM Bjørnar, Laksevåg BTK
5;STRØMSTAD Andreas, Laksevåg BTK
5;HAUKANES Andre, Stord BTK
5;STØLDAL Amund, Sportsklubben Heros
Final;BERGE Ole Kristian - NGUYEN Andreas;12-10, 5-11, 11-4, 11-3
Semi;BERGE Ole Kristian - JENSEN MAURSTAD Patrik Emil;11-5, 11-8, 9-11, 9-11, 11-6
Semi;NGUYEN Andreas - EIKHAUG Thomas;5-11, 8-11, 11-9, 11-7, 11-5
1/4;BERGE Ole Kristian - EIDSHEIM Bjørnar;16-14, 11-4, 5-11, 11-6
1/4;NGUYEN Andreas - STRØMSTAD Andreas;11-9, 11-3, 12-10
1/4;JENSEN MAURSTAD Patrik Emil - HAUKANES Andre;11-5, 11-7, 11-7
1/4;EIKHAUG Thomas - STØLDAL Amund;11-3, 11-3, 11-3

Gutar 13 år
1;NONSLID HÅVARDSEN Andreas, Skjoldar, IL
2;ANDERSSON Jan Roger, Stord BTK
3;LÅTE Thomas, Stord BTK
3;NUMMEDAL Martin, Bergen Handicapidrettslag
5;ODICHO Amanuel, Stord BTK
5;IVERSEN HAALAND Torbjørn, Stord BTK
5;DRANGE Johan, Stord BTK
5;SKJELNES Andreas, Stord BTK
9;THUNEM Kristoffer, Stavanger BTK
9;VEDELER Petter, Sportsklubben Heros
Final;NONSLID HÅVARDSEN Andreas - ANDERSSON Jan Roger;7-11, 6-11, 11-9, 11-6, 11-7
Semi;NONSLID HÅVARDSEN Andreas - LÅTE Thomas;11-4, 5-11, 8-11, 13-11, 11-7
Semi;ANDERSSON Jan Roger - NUMMEDAL Martin;11-8, 11-7, 13-15, 11-4
1/4;NONSLID HÅVARDSEN Andreas - ODICHO Amanuel;12-10, 12-14, 8-11, 11-7, 15-13
1/4;ANDERSSON Jan Roger - IVERSEN HAALAND Torbjørn;11-7, 13-11, 11-9
1/4;LÅTE Thomas - DRANGE Johan;11-8, 11-13, 11-4, 11-4
1/4;NUMMEDAL Martin - SKJELNES Andreas;5-11, 7-11, 11-8, 13-11, 13-11
1/8;DRANGE Johan - THUNEM Kristoffer;15-17, 11-9, 12-10, 8-11, 15-13
1/8;SKJELNES Andreas - VEDELER Petter;11-5, 11-8, 3-11, 11-4

Gutar 15 år
1;STOKKE Morten, Stord BTK
2;ERCHINGER Noah, Sportsklubben Heros
3;FENG Simon, Hardanger Bordtennisklubb
3;BINDER Johannes, Fjell-Kameraterne,IL
5;NUMMEDAL Martin, Bergen Handicapidrettslag
5;MOLTUMYR Sander, Bergen Handicapidrettslag
5;DAHL Marius, Sportsklubben Heros
5;NONSLID HÅVARDSEN Andreas, Skjoldar, IL
9;MYRÅS Maren, Stavanger BTK
9;LÅTE Thomas, Stord BTK
9;VEDELER Petter, Sportsklubben Heros
9;WANNBERG Brage, Skjoldar, IL
9;DRANGE Johan, Stord BTK
9;THUNEM Kristoffer, Stavanger BTK
Final;STOKKE Morten - ERCHINGER Noah;11-4, 11-4, 11-3
Semi;STOKKE Morten - FENG Simon;11-9, 11-7, 11-4
Semi;ERCHINGER Noah - BINDER Johannes;11-4, 12-10, 11-8
1/4;STOKKE Morten - NUMMEDAL Martin;11-9, 11-8, 11-7
1/4;ERCHINGER Noah - MOLTUMYR Sander;7-11, 9-11, 11-5, 11-6, 11-6
1/4;FENG Simon - DAHL Marius;11-6, 12-10, 11-2
1/4;BINDER Johannes - NONSLID HÅVARDSEN Andreas;12-10, 11-6, 11-9
1/8;FENG Simon - MYRÅS Maren;11-7, 11-4, 11-9
1/8;BINDER Johannes - LÅTE Thomas;9-11, 11-8, 13-11, 7-11, 12-10
1/8;NUMMEDAL Martin - VEDELER Petter;7-11, 11-9, 10-12, 11-9, 11-2
1/8;MOLTUMYR Sander - WANNBERG Brage;11-5, 11-6, 11-3
1/8;DAHL Marius - DRANGE Johan;11-7, 9-11, 11-2, 14-12
1/8;NONSLID HÅVARDSEN Andreas - THUNEM Kristoffer;11-6, 13-11, 11-3

Gutar Dobbel
1;FENG Simon/STOKKE Morten, Hardanger Bordtennisklubb/Stord BTK
2;ERCHINGER Noah/DAHL Marius, Sportsklubben Heros
3;ANDERSSON Jan Roger/LÅTE Thomas, Stord BTK
3;NONSLID HÅVARDSEN Andreas/KALSTVEIT Sveinung, Skjoldar, IL
Final;FENG S/STOKKE M - ERCHINGER N/DAHL M;11-8, 8-11, 11-9, 11-8
Semi;FENG S/STOKKE M - ANDERSSON J R/LÅTE T;11-8, 13-11, 11-8
Semi;ERCHINGER N/DAHL M - NONSLID HÅVARDSEN A/KALSTVEIT S;4-11, 11-8, 11-4, 11-9

Herrer B
1;SØILAND Kjell Reidar, Stavanger BTK
2;KORNELIUSSEN Kjetil, Sportsklubben Heros
3;MARTINSEN Jørn, Stavanger BTK
3;BOHMAN Per Martin, Haugesund BTK
Final;SØILAND Kjell Reidar - KORNELIUSSEN Kjetil;11-9, 7-11, 5-11, 11-5, 13-11
Semi;SØILAND Kjell Reidar - MARTINSEN Jørn;11-9, 11-7, 11-7
Semi;KORNELIUSSEN Kjetil - BOHMAN Per Martin;11-7, 11-9, 7-11, 4-11, 11-6

Herrer C
1;SKEIE Trond, Stavanger BTK
2;MARKHUS Håvard, Hardanger Bordtennisklubb
3;KORNELIUSSEN Kjetil, Sportsklubben Heros
3;MARTINSEN Jørn, Stavanger BTK
5;GRINDHEIM Bjarte, Etne BTK
5;LEFFMANN Ragnar, Stavanger BTK
5;ZIEBA Andrzej, Stavanger BTK
5;WANNBERG Bergfinn, Skjoldar, IL
9;WANNBERG Bjørn Leif, Skjoldar, IL
9;BAKKE Oddne, Skjoldar, IL
Final;SKEIE Trond - MARKHUS Håvard;5-11, 11-5, 11-2, 11-1
Semi;SKEIE Trond - KORNELIUSSEN Kjetil;11-9, 11-6, 11-5
Semi;MARKHUS Håvard - MARTINSEN Jørn;11-8, 5-11, 11-6, 8-11, 11-4
1/4;SKEIE Trond - GRINDHEIM Bjarte;11-5, 11-3, 11-7
1/4;MARKHUS Håvard - LEFFMANN Ragnar;9-11, 11-4, 11-4, 11-3
1/4;KORNELIUSSEN Kjetil - ZIEBA Andrzej;11-8, 11-7, 8-11, 11-9
1/4;MARTINSEN Jørn - WANNBERG Bergfinn;9-11, 11-7, 11-9, 10-12, 11-3
1/8;LEFFMANN Ragnar - WANNBERG Bjørn Leif;11-6, 7-11, 11-4, 11-7
1/8;ZIEBA Andrzej - BAKKE Oddne;11-7, 9-11, 8-11, 11-7, 11-6

Herrer D
1;WANNBERG Bergfinn, Skjoldar, IL
2;ZIEBA Andrzej, Stavanger BTK
3;FENG Simon, Hardanger Bordtennisklubb
3;WANNBERG Bjørn Leif, Skjoldar, IL
5;KALSTVEIT Sveinung, Skjoldar, IL
5;BERGERUD Bård, Bergen Handicapidrettslag
5;BAKKE Oddne, Skjoldar, IL
5;HÅVARDSEN Henry Åsgeir, Skjoldar, IL
9;LEFFMANN Sissel Iren, Stavanger BTK
9;NONSLID Geir Idar, Skjoldar, IL
Final;WANNBERG Bergfinn - ZIEBA Andrzej;11-9, 11-6, 8-11, 6-11, 13-11
Semi;WANNBERG Bergfinn - FENG Simon;11-5, 11-9, 7-11, 11-8
Semi;ZIEBA Andrzej - WANNBERG Bjørn Leif;11-9, 11-8, 7-11, 11-6
1/4;WANNBERG Bergfinn - KALSTVEIT Sveinung;10-12, 11-4, 11-8, 11-9
1/4;ZIEBA Andrzej - BERGERUD Bård;10-12, 4-11, 11-2, 11-4, 11-1
1/4;FENG Simon - BAKKE Oddne;11-6, 14-12, 11-8
1/4;WANNBERG Bjørn Leif - HÅVARDSEN Henry Åsgeir;11-4, 11-5, 11-6
1/8;KALSTVEIT Sveinung - LEFFMANN Sissel Iren;11-9, 9-11, 8-11, 11-7, 11-8
1/8;BERGERUD Bård - NONSLID Geir Idar;11-6, 11-13, 11-6, 11-9

Herrer Dobbel
1;ANDERSSON Roger/STORDAL Kjell, Stord BTK/Hardanger Bordtennisklubb
2;BUZA Lukasz/KRALEV Lyubomir, Stavanger BTK
3;IRGENS Atle/IRGENS Thomas, Stord BTK
3;ESPENES Raymond/URHAUG Tommy, Stord BTK
Final;ANDERSSON R/STORDAL K - BUZA L/KRALEV L;11-6, 9-11, 12-10, 11-7
Semi;ANDERSSON R/STORDAL K - IRGENS A/IRGENS T;9-11, 11-5, 11-6, 11-7
Semi;BUZA L/KRALEV L - ESPENES R/URHAUG T;11-6, 13-11, 11-3

Jenter 13 år
1;MYRÅS Maren, Stavanger BTK
2;NONSLID Signy, Skjoldar, IL
3;VESTRE Marita, Skjoldar, IL
3;CHANMVANG Lisa P, Bergen Handicapidrettslag
Final;MYRÅS Maren - NONSLID Signy;11-1, 11-7, 11-5
Semi;MYRÅS Maren - VESTRE Marita;11-0, 11-2, 11-3
Semi;NONSLID Signy - CHANMVANG Lisa P;11-9, 8-11, 11-9, 9-11, 11-6

Herrer Junior
1;STOKKE Morten, Stord BTK
2;ERCHINGER Noah, Sportsklubben Heros
3;LANDE SALOMONSEN Steffen, Stord BTK
3;GRINDHEIM Bjarte, Etne BTK
5;BERGERUD Bård, Bergen Handicapidrettslag
5;MOLTUMYR Sander, Bergen Handicapidrettslag
Final;STOKKE Morten - ERCHINGER Noah;11-6, 11-7, 11-5
Semi;STOKKE Morten - LANDE SALOMONSEN Steffen;10-12, 12-10, 11-6, 11-7
Semi;ERCHINGER Noah - GRINDHEIM Bjarte;11-4, 8-11, 11-13, 11-7, 11-8
1/4;ERCHINGER Noah - BERGERUD Bård;11-4, 11-6, 11-6
1/4;LANDE SALOMONSEN Steffen - MOLTUMYR Sander;12-10, 8-11, 11-9, 5-11, 12-10

Nybyrjar
1;WANNBERG Brage, Skjoldar, IL
2;LØLAND Martin, Laksevåg BTK
3;KRØSSØY Stian, Bergen Handicapidrettslag
3;SKÅLEVIK Daniel N., Laksevåg BTK
5;LILLEHEIL Bjørnar, Bergen Handicapidrettslag
5;HAUGAN Heine, Bergen Handicapidrettslag
Final;WANNBERG Brage - LØLAND Martin;11-6, 11-9, 7-11, 7-11, 11-9
Semi;WANNBERG Brage - KRØSSØY Stian;11-5, 11-9, 11-8
Semi;LØLAND Martin - SKÅLEVIK Daniel N.;11-3, 3-11, 11-3, 11-7
1/4;WANNBERG Brage - LILLEHEIL Bjørnar;11-4, 10-12, 11-4, 9-11, 11-3
1/4;SKÅLEVIK Daniel N. - HAUGAN Heine;11-9, 11-7, 8-11, 10-12, 14-12

Nybyrjar 11 år
1;BERGE Ole Kristian, Sportsklubben Heros
2;STØLDAL Amund, Sportsklubben Heros
3;CHANMVANG Lisa P, Bergen Handicapidrettslag
3;STRØMSTAD Andreas, Laksevåg BTK
5;EVJEN Vilde, Skjoldar, IL
5;EIDSHEIM Bjørnar, Laksevåg BTK
5;HAUKANES Andre, Stord BTK
5;REED Tina, Skjoldar, IL
9;BAKKE Dag Magnus, Skjoldar, IL
9;MORTVEIT Odd Olav, Skjoldar, IL
Final;BERGE Ole Kristian - STØLDAL Amund;5-11, 13-11, 11-1, 8-11, 11-8
Semi;BERGE Ole Kristian - CHANMVANG Lisa P;11-7, 11-7, 11-7
Semi;STØLDAL Amund - STRØMSTAD Andreas;12-10, 11-8, 11-9
1/4;BERGE Ole Kristian - EVJEN Vilde;11-3, 11-4, 11-0
1/4;STØLDAL Amund - EIDSHEIM Bjørnar;11-8, 16-14, 8-11, 11-6
1/4;CHANMVANG Lisa P - HAUKANES Andre;11-5, 11-7, 11-7
1/4;STRØMSTAD Andreas - REED Tina;11-0, 11-4, 11-3
1/8;EIDSHEIM Bjørnar - BAKKE Dag Magnus;9-11, 11-4, 11-4, 11-5
1/8;HAUKANES Andre - MORTVEIT Odd Olav;11-3, 11-5, 11-3

Herrer Åpen
1;ANDERSSON Roger, Stord BTK
2;KRALEV Lyubomir, Stavanger BTK
3;BUZA Lukasz, Stavanger BTK
3;SØILAND Kjell Reidar, Stavanger BTK
5;IRGENS Thomas, Stord BTK
5;IRGENS Atle, Stord BTK
Final;ANDERSSON Roger - KRALEV Lyubomir;9-11, 11-8, 11-9, 11-7
Semi;ANDERSSON Roger - BUZA Lukasz;11-2, 11-6, 11-8
Semi;KRALEV Lyubomir - SØILAND Kjell Reidar;11-5, 10-12, 11-3, 8-11, 11-3
1/4;BUZA Lukasz - IRGENS Thomas;8-11, 8-11, 11-5, 11-6, 11-6
1/4;SØILAND Kjell Reidar - IRGENS Atle;11-13, 11-9, 11-6, 11-6

Funksjonshemma
1;URHAUG Tommy, Stord BTK
2;LANDE SALOMONSEN Steffen, Stord BTK
3;ANDERSSON Jan Roger, Stord BTK
4;VALDERHAUG Sverre Vollset, Bergen Handicapidrettslag
5;TITLESTAD Brage Æsøy, Bergen Handicapidrettslag

Herrer Veteran
1;ANDERSSON Roger, Stord BTK
2;STORDAL Kjell, Hardanger Bordtennisklubb
3;IRGENS Atle, Stord BTK
4;HINRICHSEN Dag Wolf, Skjoldar, IL

Oppdatert : 15.09.2012

 

 

 

 



5 siste nyheter frå Stord BTK
Regionsmeisterskap laurdag 25. mai
Årsmøte mandag 18. mars 21.00
Veteran VM og KM arrangert laurdag 22. desember
Resultat klubbmeisterskap
Veteran VM og KM 22. desember

www.stordbtk.no © 2002