God innsats i Etne Cup laurdag

Stord sine spelarar gjorde det veldig bra i Etne Cup laurdag. Me hadde meg veldig mange yngre og alle gjorde ein god innsats. Som resultatlista viser så har me spelarar som er høgt oppe i alle yngre klassar. I tillegg var det fleire andre og som gjorde det bra.
Resultat Etne Cup laurdag 22.januar 2011 Skjold Arena

Damer Åpen
1;Timohhina Tatjana, Stavanger BTK
2;Grindheim Ragna, Etne BTK
3;Bakke Stine, Moflata BTK
3;Drange Tiril Irene, Etne BTK
Final;Timohhina Tatjana - Grindheim Ragna;11-4, 11-2, 11-3
Semi;Timohhina Tatjana - Bakke Stine;11-1, 11-1, 11-2
Semi;Grindheim Ragna - Drange Tiril Irene;11-6, 11-4, 11-3

Gutar/Jenter 9 år
1;Fossan Aleksander, Stavanger BTK
2;Stautland Andreas, Stord BTK
3;Låte Thomas, Stord BTK
3;Haukanes Ludvik, Stord BTK
5;Reed Tina, Skjoldar, IL
5;Strand Markus, Haugesund BTK
Final;Fossan Aleksander - Stautland Andreas;11-3, 11-3, 11-3
Semi;Fossan Aleksander - Låte Thomas;11-3, 11-1, 11-5
Semi;Stautland Andreas - Haukanes Ludvik;11-6, 11-8, 14-16, 3-11, 12-10
1/4;Fossan Aleksander - Reed Tina;11-1, 11-1, 11-2
1/4;Stautland Andreas - Strand Markus;11-8, 11-4, 8-11, 11-7

Gutar/Jenter 11 år
1;Skogen Bård, Etne BTK
2;Andersson Jan Roger, Stord BTK
3;Nummedal Martin Åsebø, Bergen Handicapidrettslag
3;Fossan Aleksander, Stavanger BTK
5;Odicho Amanuel, Stord BTK
5;Åsheim Kristoffer Lien, Stord BTK
5;Fossan Benjamin, Stavanger BTK
5;Skjelnes Andreas, Stord BTK
9;Myrås Maren, Stavanger BTK
9;Arnesen Albert Jünger, Stord BTK
9;Skjæveland Jørgen, Stavanger BTK
9;Anthonessen Erling, Stord BTK
Final;Skogen Bård - Andersson Jan Roger;11-7, 11-4, 11-2
Semi;Skogen Bård - Nummedal Martin Åsebø;11-5, 11-9, 20-18
Semi;Andersson Jan Roger - Fossan Aleksander;11-9, 12-10, 11-6
1/4;Skogen Bård - Odicho Amanuel;11-5, 11-4, 11-2
1/4;Andersson Jan Roger - Åsheim Kristoffer Lien;11-7, 6-11, 11-7, 11-4
1/4;Nummedal Martin Åsebø - Fossan Benjamin;11-6, 11-6, 8-11, 11-5
1/4;Fossan Aleksander - Skjelnes Andreas;11-6, 11-7, 11-6
1/8;Skogen Bård - Myrås Maren;11-3, 11-9, 11-6
1/8;Nummedal Martin Åsebø - Arnesen Albert Jünger;11-6, 11-5, 9-11, 11-7
1/8;Åsheim Kristoffer Lien - Skjæveland Jørgen;9-11, 3-11, 11-6, 11-9,
11-4
1/8;Skjelnes Andreas - Anthonessen Erling;11-8, 13-11, 11-9

Gutar 13
1;Skogen Bård, Etne BTK
2;Bamarni Olav Metin Nordvoll, Stavanger BTK
3;Gundersen Emil, Stord BTK
3;Åsheim Kristoffer Lien, Stord BTK
5;Nummedal Martin Åsebø, Bergen Handicapidrettslag
5;Fossan Benjamin, Stavanger BTK
Final;Skogen Bård - Bamarni Olav Metin Nordvoll;11-5, 12-10, 11-13, 11-8
Semi;Skogen Bård - Gundersen Emil;11-4, 11-3, 11-0
Semi;Bamarni Olav Metin Nordvoll - Åsheim Kristoffer Lien;11-7, 11-3,
11-0
1/4;Gundersen Emil - Nummedal Martin Åsebø;11-5, 11-1, 12-10
1/4;Åsheim Kristoffer Lien - Fossan Benjamin;14-12, 9-11, 11-8, 6-11,
12-10

Gutar 15 år
1;Grindheim Bjarte, Etne BTK
2;Skogen Oddmund, Etne BTK
3;Bamarni Olav Metin Nordvoll, Stavanger BTK
3;Gundersen Emil, Stord BTK
5;Frønsdal Øystein Silde, Etne BTK
5;Nesheim Andre, Skjoldar, IL
5;Bergerud Bård, Bergen Handicapidrettslag
5;Bakke Oddne, Skjoldar, IL
9;Åsebø Nummedal Thomas, Bergen Handicapidrettslag
9;Sande Sven Bjarte, Etne BTK
Final;Grindheim Bjarte - Skogen Oddmund;11-8, 11-4, 11-7
Semi;Grindheim Bjarte - Bamarni Olav Metin Nordvoll;11-6, 11-6, 11-8
Semi;Skogen Oddmund - Gundersen Emil;10-12, 11-6, 11-9, 10-12, 12-10
1/4;Grindheim Bjarte - Frønsdal Øystein Silde;11-1, 11-1, 11-1
1/4;Skogen Oddmund - Nesheim Andre;11-6, 11-2, 11-2
1/4;Bamarni Olav Metin Nordvoll - Bergerud Bård;11-13, 11-9, 12-10, 11-9
1/4;Gundersen Emil - Bakke Oddne;7-11, 13-11, 11-7, 13-15, 11-9
1/8;Gundersen Emil - Åsebø Nummedal Thomas;11-8, 11-6, 5-11, 11-8
1/8;Bergerud Bård - Sande Sven Bjarte;11-9, 11-7, 8-11, 12-10

Herrer C
1;Martinsen Jørn, Stavanger BTK
2;Strand Øystein, Haugesund BTK
3;Johansson Andreas, Haugesund BTK
3;Straume Torgeir Gilberg, Stavanger BTK
5;Eide Jone, Haugesund BTK
5;Wincza Radoslow, Stavanger BTK
5;McGill Thomas, Stavanger BTK
5;Skeie Trond, Stavanger BTK
9;Skorpen Kåre, Bergen Handicapidrettslag
9;Aursland Idar, Haugesund BTK
Final;Martinsen Jørn - Strand Øystein;11-4, 7-11, 11-8, 8-11, 11-9
Semi;Martinsen Jørn - Johansson Andreas;12-10, 8-11, 11-6, 14-12
Semi;Strand Øystein - Straume Torgeir Gilberg;4-11, 9-11, 11-4, 11-9,
11-7
1/4;Martinsen Jørn - Eide Jone;11-8, 11-9, 15-13
1/4;Strand Øystein - Wincza Radoslow;11-4, 11-4, 11-7
1/4;Johansson Andreas - McGill Thomas;11-4, 11-9, 11-3
1/4;Straume Torgeir Gilberg - Skeie Trond;8-11, 11-6, 11-7, 12-14, 15-13
1/8;Straume Torgeir Gilberg - Skorpen Kåre;11-5, 11-8, 11-8
1/8;Eide Jone - Aursland Idar;11-5, 11-9, 3-11, 11-6

Herrer D
1;Førsvoll Jens, Stavanger BTK
2;McGill Thomas, Stavanger BTK
3;Wannberg Bergfinn, Skjoldar, IL
3;Ivanohuk Aleksander, Skjoldar, IL
5;Wannberg Bjørnar, Skjoldar, IL
5;Skorpen Kåre, Bergen Handicapidrettslag
5;Knutsen Arild, Stavanger BTK
5;Valderhaug Sverre Vollset, Bergen Handicapidrettslag
9;Wincza Radoslow, Stavanger BTK
9;Haukedalen Anders, Moflata BTK
Final;Førsvoll Jens - McGill Thomas;11-4, 9-11, 11-6, 12-10
Semi;Førsvoll Jens - Wannberg Bergfinn;11-6, 12-10, 8-11, 8-11, 11-8
Semi;McGill Thomas - Ivanohuk Aleksander;11-6, 11-6, 11-7
1/4;Førsvoll Jens - Wannberg Bjørnar;11-2, 11-9, 11-3
1/4;McGill Thomas - Skorpen Kåre;11-8, 7-11, 11-7, 11-5
1/4;Wannberg Bergfinn - Knutsen Arild;11-6, 11-8, 11-6
1/4;Ivanohuk Aleksander - Valderhaug Sverre Vollset;11-7, 11-7, 11-3
1/8;Skorpen Kåre - Wincza Radoslow;4-11, 11-7, 9-11, 11-7, 11-8
1/8;Knutsen Arild - Haukedalen Anders;11-8, 11-4, 11-9

Herrer Junior
1;Grindheim Bjarte, Etne BTK
2;Skogen Oddmund, Etne BTK
3;Haukedalen Anders, Moflata BTK
3;Bergerud Bård, Bergen Handicapidrettslag
5;Teigland Gjøran, Etne BTK
5;Åsebø Nummedal Thomas, Bergen Handicapidrettslag
Final;Grindheim Bjarte - Skogen Oddmund;12-10, 11-7, 11-7
Semi;Grindheim Bjarte - Haukedalen Anders;11-8, 11-3, 11-7
Semi;Skogen Oddmund - Bergerud Bård;11-6, 13-11, 11-1
1/4;Haukedalen Anders - Teigland Gjøran;11-2, 11-7, 14-12
1/4;Bergerud Bård - Åsebø Nummedal Thomas;11-6, 11-9, 5-11, 8-11, 11-9

Nybyrjar
1;Voll Lars Henrik Frøyen, Stavanger BTK
2;Kalstveit Sveinung, Skjoldar, IL
3;Frønsdal Øystein Silde, Etne BTK
3;Nesheim Andre, Skjoldar, IL
5;Arnesen Jakob, Stord BTK
5;Sande Sven Bjarte, Etne BTK
5;Skjæveland Jørgen, Stavanger BTK
5;Myrås Maren, Stavanger BTK
9;Wiik Jon Ivar Øren, Etne BTK
9;Lygre Jarl, Stavanger BTK
9;Wannberg Bård, Skjoldar, IL
9;Gulllachsen Daniel, Etne BTK
9;Liodden Daniel, Skjoldar, IL
9;Bakke Oddne, Skjoldar, IL
9;Kjelsnes Sondre, Stord BTK
9;Hegerland Christoffer, Etne BTK
Final;Voll Lars Henrik Frøyen - Kalstveit Sveinung;11-9, 11-8, 13-15,
11-7
Semi;Voll Lars Henrik Frøyen - Frønsdal Øystein Silde;11-1, 11-7, 11-1
Semi;Kalstveit Sveinung - Nesheim Andre;11-5, 11-7, 9-11, 7-11, 11-9
1/4;Voll Lars Henrik Frøyen - Arnesen Jakob;11-2, 11-6, 7-11, 11-3
1/4;Kalstveit Sveinung - Sande Sven Bjarte;11-8, 3-11, 11-7, 2-11, 13-11
1/4;Frønsdal Øystein Silde - Skjæveland Jørgen;11-7, 11-5, 11-6
1/4;Nesheim Andre - Myrås Maren;11-8, 11-7, 11-4
1/8;Voll Lars Henrik Frøyen - Wiik Jon Ivar Øren;11-8, 11-7, 11-8
1/8;Kalstveit Sveinung - Lygre Jarl;11-6, 11-7, 11-6
1/8;Frønsdal Øystein Silde - Wannberg Bård;10-12, 12-10, 11-8, 11-9
1/8;Nesheim Andre - Gulllachsen Daniel;11-9, 11-7, 11-8
1/8;Arnesen Jakob - Liodden Daniel;11-3, 11-7, 11-5
1/8;Sande Sven Bjarte - Bakke Oddne;11-8, 4-11, 13-11, 5-11, 11-5
1/8;Skjæveland Jørgen - Kjelsnes Sondre;11-9, 11-8, 11-8
1/8;Myrås Maren - Hegerland Christoffer;11-8, 8-11, 11-4, 11-8

Herrer Åpen
1;Andersson Roger, Stord BTK
2;Timohhina Tatjana, Stavanger BTK
3;Lamy Jean-Francois Raymond Joseph, Stavanger BTK
3;Bergaas Raymond, Bergen Handicapidrettslag
5;Straume Torgeir Gilberg, Stavanger BTK
5;Høyland Roy, Stavanger BTK
5;Eide Jone, Haugesund BTK
5;Martinsen Jørn, Stavanger BTK
Final;Andersson Roger - Timohhina Tatjana;11-3, 11-5, 11-7
Semi;Andersson Roger - Lamy Jean-Francois Raymond Joseph;8-11, 11-5,
12-10, 11-7
Semi;Timohhina Tatjana - Bergaas Raymond;11-9, 7-11, 11-8, 11-8
1/4;Andersson Roger - Straume Torgeir Gilberg;11-9, 11-8, 11-6
1/4;Timohhina Tatjana - Høyland Roy;10-12, 12-14, 11-7, 11-9, 11-7
1/4;Lamy Jean-Francois Raymond Joseph - Eide Jone;11-9, 11-8, 14-12
1/4;Bergaas Raymond - Martinsen Jørn;11-7, 11-0, 11-6

Handicap Åpen
1;Skorpen Kåre, Bergen Handicapidrettslag
2;Pettersen Øystein Kongsvold, Moflata BTK
3;Valderhaug Sverre Vollset, Bergen Handicapidrettslag
4;Espe Bjarte, Stord BTK

Nybyrjar jenter
1;Gravelsæter Linn Hege, Etne BTK
2;Drange Tiril Irene, Etne BTK
3;Tyssebotn Ida Johanne, Etne BTK
4;Nonslid Signy, Skjoldar, IL
5;Dybdahl Anna Klara, Skjoldar, IL

Veteran
1;Andersson Roger, Stord BTK
2;Lamy Jean-Francois Raymond Joseph, Stavanger BTK
3;Irgens Atle, Stord BTK

Oppdatert : 22.01.2011

 

 

 

 



5 siste nyheter frå Stord BTK
Veteran VM og KM arrangert laurdag 22. desember
Resultat klubbmeisterskap
Veteran VM og KM 22. desember
Resultat Stord Cup
Stord Cup 1. og 2. desember

www.stordbtk.no © 2002