Resultater KM

Her er resultalister frå KM Hordaland:
Resultater KM Hordaland 5/12-2009

Herrer open
1 Knut Johannes Hartveit, Heros
2 Thomas Irgens, Stord
3 Thomas Sætre, Stord
3 Atle Irgens, Stord

Damer open
1 Marie Hartveit, Heros
2 Pia Dyrkolbotn, Heros
3 Ragna Grindheim, Etne

Funksjonshemma ståande
1 Thomas Sætre, Stord
2 Stig Mortensen, Bergen HIL
3 Sverre Valderhaug, Bergen HIL
3 Kåre Skorpen, Bergen HIL

Herrer veteran
1 Atle Irgens, Stord
2 Per Steinar Leirvik, Stord
3 Per Arne Pedersen, Stord
3 Tom Strømberg, Laksevåg

Herrer C
1 Per Steinar Leirvik, Stord
2 Tom Strømberg, Laksevåg
3 Raymond Espenes, Stord
3 Simon Simmenes, Heros
5 Håvard Markhus, Hardanger
5 Per Arne Pedersen, Stord
5 Eirik Vevatne, Hardanger
5 Stig Mortensen, Bergen HIL

Herrer junior
1 Knut Johannes Hartveit, Heros
2 Sverre Hartveit, Heros
3 Thomas Irgens, Stord
3 Pia Dyrkolbotn, Heros
5 Marius Salomonsen, Stord
5 Christian Bakke, Heros
5 Christian Teigen, Stord
5 Tobias Vikør, Heros

Gutar 15 år
1 Sverre Hartveit, Heros
2 Erik Berge Saue, Stord
3 Ingvar Rafdal, Stord
3 Sveinung Hartveit, Heros
5 Tobias Vikør, Heros
5 Erlend Skeie Liland, Heros
5 Christian Bakke, Heros
5 Georg Selsvold, Stord

Gutar 13 år
1 Erik Berge Saue, Stord
2 Georg Selsvold, Stord
3 Ingvar Rafdal, Stord
3 Sveinung Hartveit, Heros
5 Morten Kleven, Stord
5 Emre Anthonisen, Fjell
5 Erlend Skeie Liland, Heros
5 Marie Hartveit, Heros

Gutar 11 år
1 Bård Skogen, Etne
2 Benjamin Hatlebakk, Laksevåg
3 Thomas Johnsen, Laksevåg
3 Johan Wiikdahl, Stord
5 Vegard Røssberg, Stord
5 Martin Nummedal, Bergen HIL
5 Sindre Høisether, Stord
5 Aleksander Teigen, Stord

Jenter nybyrarar
1 Tonje Selsvik Kvalvåg, Stord
2 Benedikte Teigen, Stord
3 Christina Grillo, Stord
4 Alexandra Utslottøy, Stord
5 Amalie Selsvvik Espevoll, Stord

Gutar nybyrjarar 13-15 år
1 Eirik Støldal, Heros
2 Aleksej Roman Iversen, Stord
3 Asbjørn Sandberg, Heros
3 Thomas Heskja, Heros
5 Håvard Jonassen, Heros
5 Philip Silver, Heros

Gutar nybyrjarar 11-12 år
1 Muhannad Barguti, Stord
2 Elias Osland, Heros
3 Thomas Johnsen, Laksevåg
3 Jakob Reimers, Heros
5 Aleksander Zhichkin, Stord
5 Sindre Høisether, Stord
5 Marius Dahl, Heros


Gutar nyryjarar 8-10 år
1 Benjamin Hatlebakk, Laksevåg
2 Martin Nummedal, Bergen HIL
3 Albert Junger Arnesen, Stord
3 Andreas Eide, Stord
5 Amanuel Odicho, Stord
5 Benjamin Gåsland Isaksen, Stord
5 Eirik Vinje, Stord
5 Aslak Espeland Solhaug, Stord


Oppdatert : 06.12.2009

 

 

 

 



5 siste nyheter frå Stord BTK
Veteran VM og KM arrangert laurdag 22. desember
Resultat klubbmeisterskap
Veteran VM og KM 22. desember
Resultat Stord Cup
Stord Cup 1. og 2. desember

www.stordbtk.no © 2002