3 klassesigrar på regstevne i Bergen laurdag

3 klassesigrar og bra spel av Stord sine spelarar på laurdag.
Thomas vant som venta gutar 15 år, og hadde full kontroll i finalen mot Sverre Hartveit (3-0) Per Steinar spelte solig i herrer C og vant mot Tore Wiggen (3-1) i finalen. I gutar 13 år var det onkel Erik som gav Thea ein fin fødselsspresang ved å gå heilt til topps. 3-1 i finalen mot Christian Bakke etter bra spel, også tidligare i klassen. Marius var uheldig og sklei på badet på morgonen , og kunne dessverre ikkje spela skikkelig på grunn av ein vond rygg. Alle dei andre yngre gjorde fleire gode kampar, og viste fin form ei veka før NM for yngre.
Resultatlista følgjer nedanfor:
Gutter 11

1;Erlend Skeie Liland, Sportsklubben Heros

2;Georg Selsvold, Stord BTK

3;Benjamin Otto Hatlebakk, Laksevåg BTK

3;Morten Stokke, Stord BTK

Final;Erlend Skeie Liland - Georg Selsvold;12-10, 11-6, 11-4

Semi;Erlend Skeie Liland - Benjamin Otto Hatlebakk;11-4, 11-0, 11-1

Semi;Georg Selsvold - Morten Stokke;11-8, 6-11, 9-11, 11-9, 12-10



Gutter 13

1;Erik Berge Saue, Stord BTK

2;Christian Bakke, Sportsklubben Heros

3;Erlend Skeie Liland, Sportsklubben Heros

3;Marie Hartveit, Sportsklubben Heros

5;Eivind Rebnord, Fjell-Kameraterne,IL

5;Tobias Brustad Vikør, Sportsklubben Heros

5;Morten Rasmussen Kleven, Stord BTK

5;Morten Stokke, Stord BTK

9;Nikolai Sakov, Laksevåg BTK

9;Sveinung Hartveit, Sportsklubben Heros

Final;Erik Berge Saue - Christian Bakke;11-7, 11-6, 8-11, 11-6

Semi;Erik Berge Saue - Erlend Skeie Liland;11-7, 11-4, 11-9

Semi;Christian Bakke - Marie Hartveit;11-7, 11-8, 4-11, 4-11, 11-6

1/4;Erik Berge Saue - Eivind Rebnord;13-11, 6-11, 11-6, 11-9

1/4;Christian Bakke - Tobias Brustad Vikør;11-7, 11-8, 11-5

1/4;Erlend Skeie Liland - Morten Rasmussen Kleven;12-10, 11-8, 11-8

1/4;Marie Hartveit - Morten Stokke;11-7, 11-5, 7-11, 11-7

1/8;Morten Rasmussen Kleven - Nikolai Sakov;11-2, 4-11, 11-5, 8-11, 13-11

1/8;Morten Stokke - Sveinung Hartveit;11-5, 11-8, 5-11, 11-9



Gutter 15

1;Thomas Irgens, Stord BTK

2;Sverre Hartveit, Sportsklubben Heros

3;Sveinung Hartveit, Sportsklubben Heros

3;Marie Hartveit, Sportsklubben Heros

5;Torstein Myrtveit, Bergen Handicapidrettslag

5;Anne-Margrethe Leirvik, Stord BTK

5;Christian Bakke, Sportsklubben Heros

5;Erik Berge Saue, Stord BTK

9;Alexander M Taule, Bergen Handicapidrettslag

9;Morten Olsvold, Bergen Handicapidrettslag

9;Eivind Rebnord, Fjell-Kameraterne,IL

9;Morten Rasmussen Kleven, Stord BTK

Final;Thomas Irgens - Sverre Hartveit;11-9, 11-9, 11-8

Semi;Thomas Irgens - Sveinung Hartveit;11-4, 11-1, 11-6

Semi;Sverre Hartveit - Marie Hartveit;11-8, 11-8, 11-7

1/4;Thomas Irgens - Torstein Myrtveit;11-5, 11-1, 11-8

1/4;Sverre Hartveit - Anne-Margrethe Leirvik;11-9, 11-7, 11-8

1/4;Sveinung Hartveit - Christian Bakke;11-4, 11-9, 11-8

1/4;Marie Hartveit - Erik Berge Saue;11-13, 11-8, 11-3, 4-11, 11-7

1/8;Sveinung Hartveit - Alexander M Taule;7-11, 11-9, 10-12, 11-7, 11-8

1/8;Marie Hartveit - Morten Olsvold;11-7, 11-9, 11-6

1/8;Torstein Myrtveit - Eivind Rebnord;11-7, 11-5, 11-8

1/8;Anne-Margrethe Leirvik - Morten Rasmussen Kleven;15-13, 8-11, 11-4, 7-11, 11-6



Gutter Nybegynner

1;Emre Antoniussen, Fjell-Kameraterne,IL

2;Johannes Binder, Fjell-Kameraterne,IL

3;Asbjørn Sandberg, Sportsklubben Heros

3;Martin Frotveit, Fjell-Kameraterne,IL

5;Simon Jarle D. Fossehagen, Laksevåg BTK

5;Thomas Heskja, Sportsklubben Heros

5;Andreas Flåm, Laksevåg BTK

5;Martin Nordanger, Sportsklubben Heros

Final;Emre Antoniussen - Johannes Binder;11-7, 11-9, 12-10

Semi;Emre Antoniussen - Asbjørn Sandberg;11-8, 5-11, 12-14, 11-7, 11-8

Semi;Johannes Binder - Martin Frotveit;11-6, 3-11, 11-8, 13-11

1/4;Emre Antoniussen - Simon Jarle D. Fossehagen;11-1, 11-4, 11-4

1/4;Johannes Binder - Thomas Heskja;11-7, 11-6, 11-1

1/4;Asbjørn Sandberg - Andreas Flåm;11-5, 11-3, 11-4

1/4;Martin Frotveit - Martin Nordanger;5-11, 2-11, 14-12, 11-8, 11-9



Herrer C

1;Per Steinar Bråtun Leirvik, Stord BTK

2;Tore Erling Wiggen, Sportsklubben Heros

3;Raymond Espenes, Stord BTK

3;Simon Simmenes, Sportsklubben Heros

5;Kjetil Korneliussen, Sportsklubben Heros

5;Finn Dyrkolbotn, Sportsklubben Heros

5;Håvard Markhus, Norheimsund Bordtennis

5;Robert Mc Cann, Sportsklubben Heros

9;Øystein Hafnor Kolstad, Bergen Handicapidrettslag

9;Sara Heiervang, Sportsklubben Heros

Final;Per Steinar Bråtun Leirvik - Tore Erling Wiggen;11-7, 9-11, 11-9, 11-2

Semi;Per Steinar Bråtun Leirvik - Raymond Espenes;11-5, 7-11, 11-8, 11-6

Semi;Tore Erling Wiggen - Simon Simmenes;12-10, 8-11, 11-8, 5-11, 13-11

1/4;Per Steinar Bråtun Leirvik - Kjetil Korneliussen;8-11, 11-2, 11-8, 11-9

1/4;Tore Erling Wiggen - Finn Dyrkolbotn;11-8, 11-7, 11-8

1/4;Raymond Espenes - Håvard Markhus;11-6, 8-11, 8-11, 11-9, 11-2

1/4;Simon Simmenes - Robert Mc Cann;11-9, 11-5, 9-11, 11-6

1/8;Per Steinar Bråtun Leirvik - Øystein Hafnor Kolstad;10-12, 11-4, 11-6, 11-7

1/8;Robert Mc Cann - Sara Heiervang;11-7, 11-5, 9-11, 11-7



Herrer Junior

1;Gaute Hellenes Grov, Sportsklubben Heros

2;Knut Johannes Hartveit, Sportsklubben Heros

3;Jens Rosenbaum, Fjell-Kameraterne,IL

3;Pia Helene Dyrkolbotn, Sportsklubben Heros

5;Jan Anders Sørheim, Stord BTK

5;Raymond Kleivedal, Laksevåg BTK

5;Eirik Vevatne, Norheimsund Bordtennis

5;Anne-Margrethe Leirvik, Stord BTK

Final;Gaute Hellenes Grov - Knut Johannes Hartveit;8-11, 11-4, 13-11, 11-4

Semi;Gaute Hellenes Grov - Jens Rosenbaum;11-6, 11-3, 11-9

Semi;Knut Johannes Hartveit - Pia Helene Dyrkolbotn;11-7, 11-4, 11-5

1/4;Gaute Hellenes Grov - Jan Anders Sørheim;11-2, 11-7, 11-8

1/4;Knut Johannes Hartveit - Raymond Kleivedal;11-8, 11-6, 11-5

1/4;Jens Rosenbaum - Eirik Vevatne;11-9, 7-11, 11-9, 11-9

1/4;Pia Helene Dyrkolbotn - Anne-Margrethe Leirvik;12-10, 10-12, 6-11, 11-6, 13-11



Herrer Åpen

1;Henning Waldeck, Sportsklubben Heros

2;Gaute Hellenes Grov, Sportsklubben Heros

3;Thomas Irgens, Stord BTK

3;Atle Irgens, Stord BTK

5;Sverre Hartveit, Sportsklubben Heros

5;Knut Johannes Hartveit, Sportsklubben Heros

5;Finn Dyrkolbotn, Sportsklubben Heros

5;Jens Rosenbaum, Fjell-Kameraterne,IL

9;Simon Simmenes, Sportsklubben Heros

9;Sara Heiervang, Sportsklubben Heros

Final;Henning Waldeck - Gaute Hellenes Grov;11-9, 11-4, 11-9

Semi;Henning Waldeck - Thomas Irgens;11-8, 11-3, 11-9

Semi;Gaute Hellenes Grov - Atle Irgens;11-9, 11-9, 11-9

1/4;Henning Waldeck - Sverre Hartveit;11-5, 11-8, 11-4

1/4;Gaute Hellenes Grov - Knut Johannes Hartveit;11-5, 13-11, 12-10

1/4;Thomas Irgens - Finn Dyrkolbotn;10-12, 11-6, 9-11, 11-7, 11-7

1/4;Atle Irgens - Jens Rosenbaum;12-10, 11-7, 11-6

1/8;Finn Dyrkolbotn - Simon Simmenes;9-11, 7-11, 11-7, 15-13, 11-2

1/8;Jens Rosenbaum - Sara Heiervang;7-11, 11-1, 11-13, 11-8, 11-6



Piker 11

1;Kaja S. Bakke, Sportsklubben Heros

2;Charlotte Nydal, Sportsklubben Heros

3;Cecilie A. Conesa, Sportsklubben Heros

3;Charlotte M. Ljones, Sportsklubben Heros

Final;Kaja S. Bakke - Charlotte Nydal;10-12, 13-11, 11-8, 11-8

Semi;Kaja S. Bakke - Cecilie A. Conesa;11-8, 11-5, 11-4

Semi;Charlotte Nydal - Charlotte M. Ljones;11-6, 11-2, 11-9



Jenter Nybegynner

1;Charlotte M. Ljones, Sportsklubben Heros

2;Charlotte Nydal, Sportsklubben Heros

3;Marte S. Ellingsen, Sportsklubben Heros

4;Cecilie A. Conesa, Sportsklubben Heros

5;Thomasine P. Hage, Sportsklubben Heros



Oppdatert : 22.03.2009

 

 

 

 



5 siste nyheter frå Stord BTK
Stord Cup 1. og 2. desember
Regionsmeisterskap med 19 deltakarar 25. august
Stord Cup 1 og 2 desember
Regionsmeisterskap laurdag 25. august
Årsmelding Stord BTK 2017

www.stordbtk.no © 2002