Flott innsats i Etne Cup i dag

Det blei 7 klassesigrar i Etne Cup i dag,pluss mange andre gode plasseringar. Roger vinner som venta både veteran og herrer åpen,Atle smo venta 2.plass i begge Georg vinner som venta gutar 15 år og herrer junior, Morten S og Morten K følger som forventa på 2. og 3. plass i begge klassar. Steffen tar som forventa heim funksjonshemma, men får hard kamp av Jan Roger, som han slår 15-13 i avgjerande. Johan Drange tar ein flott siger i nybyrjarklassen. I 13 år blir det tredobbel Stord med Jan Roger som vinnar og Andreas og Amanuel på 2. og 3. plass. Andreas leverte ein storkamp i kvartfinalen då han slo Bård Skogen 3-1.
Utanom dette var det mykje bra spela av alle.
Resultater:
Gutar 11 år

1;SKOGEN Bård, Etne BTK

2;ANDERSSON Jan Roger, Stord BTK

3;BAKKE Njål Tore, Skjoldar, IL

3;NUMMEDAL Martin Åsebø, Bergen Handicapidrettslag

Final;SKOGEN Bård - ANDERSSON Jan Roger;12-10, 9-11, 11-5, 11-6

Semi;SKOGEN Bård - BAKKE Njål Tore;11-5, 11-1, 11-7

Semi;ANDERSSON Jan Roger - NUMMEDAL Martin Åsebø;11-8, 6-11, 11-7, 11-7



Gutar 13

1;ANDERSSON Jan Roger, Stord BTK

2;SKJELNES Andreas, Stord BTK

3;ODICHO Amanuel, Stord BTK

3;PERSTØLEN Oskar Leiva, Bergen Handicapidrettslag

5;NUMMEDAL Martin Åsebø, Bergen Handicapidrettslag

5;SKOGEN Bård, Etne BTK

5;LØVLIE Bendik, Haugesund BTK

5;DRANGE Johan, Stord BTK

9;VIKINGSTAD Magne, Haugesund BTK

9;ASPEN Thomas Røvde, Stord BTK

9;MOLTUMYR Sander, Bergen Handicapidrettslag

9;DRANGE Sander Strand, Etne BTK

Final;ANDERSSON Jan Roger - SKJELNES Andreas;11-6, 11-6, 8-11, 12-10

Semi;ANDERSSON Jan Roger - ODICHO Amanuel;11-5, 16-14, 11-7

Semi;SKJELNES Andreas - PERSTØLEN Oskar Leiva;11-5, 14-12, 11-5

1/4;ANDERSSON Jan Roger - NUMMEDAL Martin Åsebø;11-3, 6-11, 11-5, 11-7

1/4;SKJELNES Andreas - SKOGEN Bård;11-1, 6-11, 11-8, 11-5

1/4;ODICHO Amanuel - LØVLIE Bendik;11-2, 11-2, 11-6

1/4;PERSTØLEN Oskar Leiva - DRANGE Johan;5-11, 11-7, 7-11, 11-8, 11-5

1/8;ANDERSSON Jan Roger - VIKINGSTAD Magne;11-0, 11-7, 11-5

1/8;ODICHO Amanuel - ASPEN Thomas Røvde;12-10, 11-6, 8-11, 12-10

1/8;SKOGEN Bård - MOLTUMYR Sander;11-8, 10-12, 11-9, 11-6

1/8;DRANGE Johan - DRANGE Sander Strand;11-7, 11-4, 11-2



Gutar 15

1;SELSVOLD Georg, Stord BTK

2;STOKKE Morten, Stord BTK

3;FENG Jack, Hardanger Bordtennisklubb

3;KLEVEN Morten Rasmussen, Stord BTK

5;MOLTUMYR Sander, Bergen Handicapidrettslag

5;FENG Simon, Hardanger Bordtennisklubb

5;ÅSEBØ NUMMEDAL Thomas, Bergen Handicapidrettslag

5;LANDE SALOMONSEN Steffen, Stord BTK

Final;SELSVOLD Georg - STOKKE Morten;4-11, 11-9, 12-10, 11-5

Semi;SELSVOLD Georg - FENG Jack;11-3, 11-6, 11-2

Semi;STOKKE Morten - KLEVEN Morten Rasmussen;11-6, 11-7, 12-10

1/4;SELSVOLD Georg - MOLTUMYR Sander;11-9, 11-9, 11-4

1/4;STOKKE Morten - FENG Simon;14-12, 11-9, 11-4

1/4;FENG Jack - ÅSEBØ NUMMEDAL Thomas;13-15, 11-5, 11-8, 11-8

1/4;KLEVEN Morten Rasmussen - LANDE SALOMONSEN Steffen;11-9, 9-11, 11-6, 11-6



Herrer åpen

1;ANDERSSON Roger, Stord BTK

2;IRGENS Atle, Stord BTK

3;GRINDHEIM Bjarte, Etne BTK

3;LEFFMANN Ragnar, Stavanger BTK

5;STUVE Nils Arne, Stord BTK

5;WINCZA radoslow, Stavanger BTK

5;MARKHUS Håvard, Hardanger Bordtennisklubb

5;WANNBERG Bergfinn, Skjoldar, IL

9;WANNBERG Bjørn Leif, Skjoldar, IL

9;NONSLID Geir Idar, Skjoldar, IL

9;STØLDAL Eirik, Sportsklubben Heros

9;SKORPEN Kåre, Bergen Handicapidrettslag

Final;ANDERSSON Roger - IRGENS Atle;11-5, 11-4, 13-11

Semi;ANDERSSON Roger - GRINDHEIM Bjarte;11-5, 11-3, 11-3

Semi;IRGENS Atle - LEFFMANN Ragnar;11-8, 12-10, 11-5

1/4;ANDERSSON Roger - STUVE Nils Arne;11-6, 11-1, 11-3

1/4;IRGENS Atle - WINCZA radoslow;11-3, 11-9, 11-7

1/4;GRINDHEIM Bjarte - MARKHUS Håvard;11-6, 7-11, 9-11, 11-8, 17-15

1/4;LEFFMANN Ragnar - WANNBERG Bergfinn;11-8, 9-11, 9-11, 11-5, 11-8

1/8;GRINDHEIM Bjarte - WANNBERG Bjørn Leif;8-11, 11-4, 11-6, 10-12, 11-5

1/8;STUVE Nils Arne - NONSLID Geir Idar;11-8, 15-13, 7-11, 11-5

1/8;WINCZA radoslow - STØLDAL Eirik;3-11, 12-10, 16-14, 11-9

1/8;WANNBERG Bergfinn - SKORPEN Kåre;12-10, 11-7, 5-11, 11-5



Herrer D

1;FENG Jack, Hardanger Bordtennisklubb

2;FENG Simon, Hardanger Bordtennisklubb

3;SKORPEN Kåre, Bergen Handicapidrettslag

3;STUVE Nils Arne, Stord BTK

5;NUMMEDAL Helge, Bergen Handicapidrettslag

5;WANNBERG Bergfinn, Skjoldar, IL

5;WANNBERG Bjørn Leif, Skjoldar, IL

5;NONSLID Geir Idar, Skjoldar, IL

9;LEFFMANN Sissel, Stavanger BTK

9;KNUDSEN Arild, Stavanger BTK

Final;FENG Jack - FENG Simon;11-9, 7-11, 9-11, 12-10, 11-8

Semi;FENG Jack - SKORPEN Kåre;7-11, 11-4, 11-9, 11-8

Semi;FENG Simon - STUVE Nils Arne;11-7, 11-8, 11-9

1/4;FENG Jack - NUMMEDAL Helge;11-3, 11-3, 11-2

1/4;FENG Simon - WANNBERG Bergfinn;8-11, 9-11, 13-11, 11-6, 12-10

1/4;SKORPEN Kåre - WANNBERG Bjørn Leif;7-11, 10-12, 11-6, 11-9, 11-9

1/4;STUVE Nils Arne - NONSLID Geir Idar;11-8, 13-15, 11-9, 11-6

1/8;WANNBERG Bergfinn - LEFFMANN Sissel;11-6, 11-5, 11-6

1/8;WANNBERG Bjørn Leif - KNUDSEN Arild;11-7, 9-11, 11-4, 11-9



Jenter 13 år

1;NONSLID Signy, Skjoldar, IL

2;MOE Emilie, Etne BTK

3;DYBDAHL Anna Klara, Skjoldar, IL

3;HERMANNSEN Lisa, Bergen Handicapidrettslag

Final;NONSLID Signy - MOE Emilie;11-7, 11-5, 16-14

Semi;NONSLID Signy - DYBDAHL Anna Klara;11-9, 11-1, 11-0

Semi;MOE Emilie - HERMANNSEN Lisa;11-8, 11-9, 11-5



Nybyrjar jenter

1;MOE Emilie, Etne BTK

2;NONSLID Signy, Skjoldar, IL

3;HERMANNSEN Lisa, Bergen Handicapidrettslag

3;REED Tina H., Skjoldar, IL

Final;MOE Emilie - NONSLID Signy;11-4, 13-11, 11-7

Semi;MOE Emilie - HERMANNSEN Lisa;11-5, 11-9, 11-6

Semi;NONSLID Signy - REED Tina H.;11-6, 11-4, 11-6



Herrer Junior

1;SELSVOLD Georg, Stord BTK

2;STOKKE Morten, Stord BTK

3;KLEVEN Morten Rasmussen, Stord BTK

3;GRINDHEIM Bjarte, Etne BTK

5;ÅSEBØ NUMMEDAL Thomas, Bergen Handicapidrettslag

5;GRAVELSÆTER Linn Hege, Etne BTK

5;LANDE SALOMONSEN Steffen, Stord BTK

5;BAKKE Oddne, Skjoldar, IL

Final;SELSVOLD Georg - STOKKE Morten;11-3, 11-8, 12-10

Semi;SELSVOLD Georg - KLEVEN Morten Rasmussen;11-9, 11-7, 14-16, 8-11, 11-6

Semi;STOKKE Morten - GRINDHEIM Bjarte;11-8, 8-11, 11-8, 11-8

1/4;SELSVOLD Georg - ÅSEBØ NUMMEDAL Thomas;11-5, 11-3, 11-4

1/4;STOKKE Morten - GRAVELSÆTER Linn Hege;11-1, 11-5, 11-2

1/4;KLEVEN Morten Rasmussen - LANDE SALOMONSEN Steffen;11-7, 9-11, 11-7, 11-2

1/4;GRINDHEIM Bjarte - BAKKE Oddne;11-5, 13-11, 11-9



Nybyrjar 11 år

1;HANSEN Andreas Grindheim, Etne BTK

2;HUS Petter Flatebø, Etne BTK

3;RUSTAJ Drini, Haugesund BTK

3;EIDE Eirik, Skjoldar, IL

5;MORTVEIT Odd Olav, Skjoldar, IL

5;HAUGEN Olav Johan, Skjoldar, IL

5;LIER Andreas Rokne, Haugesund BTK

5;RUSTAJ Apollon, Haugesund BTK

9;WAADE Isak, Skjoldar, IL

9;MOLVIK Jonas, Haugesund BTK

Final;HANSEN Andreas Grindheim - HUS Petter Flatebø;11-4, 9-11, 11-7, 11-4

Semi;HANSEN Andreas Grindheim - RUSTAJ Drini;11-9, 11-3, 11-8

Semi;HUS Petter Flatebø - EIDE Eirik;12-14, 11-2, 11-4, 11-7

1/4;HANSEN Andreas Grindheim - MORTVEIT Odd Olav;11-3, 11-4, 12-10

1/4;HUS Petter Flatebø - HAUGEN Olav Johan;11-4, 11-3, 11-4

1/4;RUSTAJ Drini - LIER Andreas Rokne;11-2, 9-11, 12-10, 9-11, 12-10

1/4;EIDE Eirik - RUSTAJ Apollon;9-11, 12-10, 11-5, 7-11, 11-3

1/8;EIDE Eirik - WAADE Isak;9-11, 11-2, 11-6, 11-9

1/8;MORTVEIT Odd Olav - MOLVIK Jonas;11-5, 11-4, 13-11



Nybyrjar

1;DRANGE Johan, Stord BTK

2;LØVLIE Bendik, Haugesund BTK

3;HÅVARDSEN Andreas N., Skjoldar, IL

3;DRANGE Sander Strand, Etne BTK

5;FOSSE Jørgen, Etne BTK

5;WANNBERG Brage, Skjoldar, IL

5;HUSTVEIT Aina, Skjoldar, IL

5;NONSLID Einar, Skjoldar, IL

9;SKOGEN Kristoffer, Etne BTK

9;GULLACHSEN Daniel, Etne BTK

Final;DRANGE Johan - LØVLIE Bendik;11-9, 11-6, 11-7

Semi;DRANGE Johan - HÅVARDSEN Andreas N.;11-5, 9-11, 11-9, 8-11, 11-9

Semi;LØVLIE Bendik - DRANGE Sander Strand;11-6, 11-5, 11-7

1/4;DRANGE Johan - FOSSE Jørgen;11-3, 11-7, 11-5

1/4;LØVLIE Bendik - WANNBERG Brage;12-10, 4-11, 11-3, 5-11, 11-8

1/4;HÅVARDSEN Andreas N. - HUSTVEIT Aina;11-5, 11-0, 11-4

1/4;DRANGE Sander Strand - NONSLID Einar;8-11, 11-4, 7-11, 11-8, 11-9

1/8;WANNBERG Brage - SKOGEN Kristoffer;11-5, 11-4, 11-8

1/8;HUSTVEIT Aina - GULLACHSEN Daniel;14-12, 11-2, 11-4



Damer Åpen

1;GRAVELSÆTER Linn Hege, Etne BTK

2;TYSSEBOTN Ida Johanne, Etne BTK

3;DRANGE Tiril Irene, Etne BTK

4;LEFFMANN Sissel, Stavanger BTK



Handicap Åpen

1;LANDE SALOMONSEN Steffen, Stord BTK

2;SKORPEN Kåre, Bergen Handicapidrettslag

3;ANDERSSON Jan Roger, Stord BTK

4;TITLESTAD Brage Æsøy, Bergen Handicapidrettslag

5;HANNEVIG Svenn Endre, Stord BTK



Veteran

1;ANDERSSON Roger, Stord BTK

2;IRGENS Atle, Stord BTK

3;LEFFMANN Ragnar, Stavanger BTK

4;HINRICHSEN Dag Wolf, Skjoldar, IL


Oppdatert : 07.01.2012

 

 

 

 



5 siste nyheter frå Stord BTK
Veteran VM og KM arrangert laurdag 22. desember
Resultat klubbmeisterskap
Veteran VM og KM 22. desember
Resultat Stord Cup
Stord Cup 1. og 2. desember

www.stordbtk.no © 2002