Stord vant 7 klassar under KM i Bergen i dag

På eit litt uklart bilde ser me har 5 av klassevinnarane:
frå venstre:Tor Audun Saue(nyb. 11 år),Jan Roger Andersson(gutar 11 år),Roger Andersson(herrer elite,herrer dobbel saman med Atle,Georg(herrer junior og gutar 15 år) I bakgrunnen ser me to ivrige veteranar som har lyst til å vera med på bildet, i tillegg vant Raymond Espenes herrer C.

Resultat KM Olsvikhallen 3/12-2011 arr. Laksevåg BTK

G11
1;Andersson Jan Roger, Stord BTK
2;Egenberg Gard, Sportsklubben Heros
3;Åsebø Nummedal Martin, Bergen Handicapidrettslag
3;Hatlebakk Benjamin Otto, Laksevåg BTK
Final;Andersson Jan Roger - Egenberg Gard;11-7, 8-11, 14-12, 11-9
Semi;Andersson Jan Roger - Åsebø Nummedal Martin;11-3, 11-7, 6-11, 11-6
Semi;Egenberg Gard - Hatlebakk Benjamin Otto;13-11, 8-11, 11-8, 11-9
G13
1;Feng Jack, Hardanger Bordtennisklubb
2;Feng Simon, Hardanger Bordtennisklubb
3;Hatlebakk Benjamin Otto, Laksevåg BTK
3;Åsebø Nummedal Martin, Bergen Handicapidrettslag
5;Egenberg Seth, Sportsklubben Heros
5;Egenberg Gard, Sportsklubben Heros
5;Andersson Jan Roger, Stord BTK
5;Skjelnes Andreas, Stord BTK
Final;Feng Jack - Feng Simon;11-4, 11-9, 12-10
Semi;Feng Jack - Hatlebakk Benjamin Otto;11-4, 8-11, 11-6, 11-7
Semi;Feng Simon - Åsebø Nummedal Martin;11-7, 11-9, 6-11, 11-9
1/4;Feng Jack - Egenberg Seth;11-5, 11-5, 11-6
1/4;Feng Simon - Egenberg Gard;12-10, 11-6, 11-6
1/4;Hatlebakk Benjamin Otto - Andersson Jan Roger;11-6, 12-10, 11-6
1/4;Åsebø Nummedal Martin - Skjelnes Andreas;11-9, 11-7, 11-7

G15
1;Selsvold Georg, Stord BTK
2;Hartveit Sveinung, Sportsklubben Heros
3;Hartveit Per, Sportsklubben Heros
3;Hartveit Marie, Sportsklubben Heros
5;Binder Johannes, Fjell-Kameraterne,IL
5;Dahl Marius, Sportsklubben Heros
5;Kleven Morten Rasmussen, Stord BTK
5;Erchinger Noah, Sportsklubben Heros
9;Åsebø Nummedal Thomas, Bergen Handicapidrettslag
9;Stokke Morten, Stord BTK
Final;Selsvold Georg - Hartveit Sveinung;6-11, 11-2, 11-9, 8-11, 11-9
Semi;Selsvold Georg - Hartveit Per;11-8, 11-13, 11-6, 11-7
Semi;Hartveit Sveinung - Hartveit Marie;7-11, 11-8, 11-8, 9-11, 11-7
1/4;Selsvold Georg - Binder Johannes;11-9, 11-5, 14-12
1/4;Hartveit Sveinung - Dahl Marius;11-4, 11-5, 11-5
1/4;Hartveit Per - Kleven Morten Rasmussen;11-6, 11-8, 8-11, 11-8
1/4;Hartveit Marie - Erchinger Noah;11-7, 13-11, 9-11, 11-8
1/8;Kleven Morten Rasmussen - Åsebø Nummedal Thomas;11-6, 11-6, 11-4
1/8;Erchinger Noah - Stokke Morten;11-7, 11-7, 9-11, 11-6
HJr
1;Selsvold Georg, Stord BTK
2;Hartveit Sveinung, Sportsklubben Heros
3;Dyrkolbotn Pia Helene, Sportsklubben Heros
3;Hartveit Per, Sportsklubben Heros
5;Hartveit Marie, Sportsklubben Heros
5;Åsebø Nummedal Thomas, Bergen Handicapidrettslag
5;Heiervang Sara, Sportsklubben Heros
5;Støldal Eirik, Sportsklubben Heros
Final;Selsvold Georg - Hartveit Sveinung;8-11, 9-11, 11-8, 11-3, 13-11
Semi;Selsvold Georg - Dyrkolbotn Pia Helene;11-9, 8-11, 11-4, 13-11
Semi;Hartveit Sveinung - Hartveit Per;4-11, 7-11, 11-3, 11-8, 11-8
1/4;Selsvold Georg - Hartveit Marie;11-6, 11-5, 11-9
1/4;Hartveit Sveinung - Åsebø Nummedal Thomas;11-9, 11-9, 11-5
1/4;Dyrkolbotn Pia Helene - Heiervang Sara;11-5, 13-11, 12-10
1/4;Hartveit Per - Støldal Eirik;11-5, 11-6, 11-8
Ny15
1;Sundquist Peter, Sportsklubben Heros
2;Ryssevik Ask, Laksevåg BTK
3;Korten Sindre, Laksevåg BTK
3;Løland Martin, Laksevåg BTK
5;Uthaug Even, Fjell-Kameraterne,IL
5;Eikhaug Thomas, Fjell-Kameraterne,IL
Final;Sundquist Peter - Ryssevik Ask;8-11, 12-10, 11-8, 2-11, 11-1
Semi;Sundquist Peter - Korten Sindre;11-9, 11-5, 11-8
Semi;Ryssevik Ask - Løland Martin;11-9, 11-6, 11-5
1/4;Korten Sindre - Uthaug Even;11-7, 11-9, 11-6
1/4;Løland Martin - Eikhaug Thomas;11-9, 4-11, 10-12, 11-9, 11-4
Nyy
1;Tor Audun Saue, Stord BTK
HC
1;Espenes Raymond, Stord BTK
2;Korneliussen Kjetil, Sportsklubben Heros
3;Hundven Gina, Laksevåg BTK
3;Stokke Morten, Stord BTK
5;Gjelseng Bjørn Alfred, Laksevåg BTK
5;Kleivedal Raymond, Laksevåg BTK
Final;Espenes Raymond - Korneliussen Kjetil;11-5, 8-11, 16-14, 9-11, 11-6
Semi;Espenes Raymond - Hundven Gina;13-11, 11-8, 12-14, 11-7
Semi;Korneliussen Kjetil - Stokke Morten;11-8, 11-1, 11-3
1/4;Hundven Gina - Gjelseng Bjørn Alfred;11-9, 5-11, 11-9, 6-11, 11-7
1/4;Stokke Morten - Kleivedal Raymond;11-9, 11-9, 5-11, 11-7

HD
1;Korneliussen Kjetil, Sportsklubben Heros
2;Feng Jack, Hardanger Bordtennisklubb
3;Hartveit Lars John, Sportsklubben Heros
3;Feng Simon, Hardanger Bordtennisklubb
Final;Korneliussen Kjetil - Feng Jack;7-11, 12-10, 9-11, 11-5, 11-9
Semi;Korneliussen Kjetil - Hartveit Lars John;11-3, 11-6, 11-7
Semi;Feng Jack - Feng Simon;11-7, 11-6, 11-4

Hdob
1;Andersson Roger/Irgens Atle, Stord BTK
2;Irgens Thomas/Selsvold Georg, Stord BTK
3;Kleven Morten Rasmussen/Stokke Morten, Stord BTK
3;Rosenbaum Jens/Sætre Thomas, Fjell-Kameraterne,IL
Final;Andersson R - Irgens T;11-4, 8-11, 11-8, 11-8
Semi;Andersson R - Kleven M R;9-11, 8-11, 11-3, 11-5, 11-2
Semi;Irgens T - Rosenbaum J;11-8, 9-11, 11-8, 11-3


1;Andersson Roger, Stord BTK
2;Sætre Thomas, Fjell-Kameraterne,IL
3;Rosenbaum Jens, Fjell-Kameraterne,IL
3;Irgens Atle, Stord BTK
5;Irgens Thomas, Stord BTK
5;Dyrkolbotn Pia Helene, Sportsklubben Heros
Final;Andersson Roger - Sætre Thomas;11-7, 11-2, 11-5
Semi;Andersson Roger - Rosenbaum Jens;11-1, 11-3, 11-7
Semi;Sætre Thomas - Irgens Atle;11-8, 6-11, 11-7, 12-10
1/4;Rosenbaum Jens - Irgens Thomas;10-12, 11-7, 11-8, 11-8
1/4;Irgens Atle - Dyrkolbotn Pia Helene;8-11, 11-5,

Oppdatert : 03.12.2011

 

 

 

 



5 siste nyheter frå Stord BTK
Veteran VM og KM arrangert laurdag 22. desember
Resultat klubbmeisterskap
Veteran VM og KM 22. desember
Resultat Stord Cup
Stord Cup 1. og 2. desember

www.stordbtk.no © 2002