Mange gode plasseringar i Skjoldar Cup

Det blei mange gode plasseringar på dei 16 Stord spelarane som var med på Skjoldar Cup på laurdag.
Me vant 4 klassar og fleire andre bra plasseringar.
Her er resultatene:
Gutar 11
1;HATLEBAKK Benjamin Otto, Laksevåg BTK
2;FOSSAN Benjamin, Stavanger BTK
3;FOSSAN Aleksander, Stavanger BTK
3;ARNESEN Jakob, Stord BTK
5;ÅSHEIM Kristoffer Lien, Stord BTK
5;ANTHONESSEN Erling, Stord BTK
5;DAVIDSEN Thomas, Laksevåg BTK
5;ODICHO Amanuel, Stord BTK
9;BEKKEVOLL Torbjørn, Fjell-Kameraterne,IL
9;SOLHAUG Aslak Espeland, Stord BTK
Final;HATLEBAKK Benjamin Otto - FOSSAN Benjamin;11-5, 11-8, 11-7
Semi;HATLEBAKK Benjamin Otto - FOSSAN Aleksander;11-4, 11-9, 11-5
Semi;FOSSAN Benjamin - ARNESEN Jakob;11-5, 8-11, 11-8, 11-7
1/4;HATLEBAKK Benjamin Otto - ÅSHEIM Kristoffer Lien;11-2, 11-3, 11-3
1/4;FOSSAN Benjamin - ANTHONESSEN Erling;11-4, 11-0, 11-2
1/4;FOSSAN Aleksander - DAVIDSEN Thomas;11-7, 14-12, 11-13, 11-7
1/4;ARNESEN Jakob - ODICHO Amanuel;11-7, 9-11, 5-11, 11-2, 11-9
1/8;ÅSHEIM Kristoffer Lien - BEKKEVOLL Torbjørn;11-8, 8-11, 11-5,
8-11, 11-4
1/8;ANTHONESSEN Erling - SOLHAUG Aslak Espeland;8-11, 11-6, 11-9, 11-5

Gutar 13
1;SELSVOLD Georg, Stord BTK
2;STOKKE Morten, Stord BTK
3;BAMARNI Olav Metin Nordvoll, Stavanger BTK
3;SKEIE LILAND Erlend, Sportsklubben Heros
5;BINDER Johannes, Fjell-Kameraterne,IL
5;WANG Mathias, Fjell-Kameraterne,IL
5;OSLAND Elias, Sportsklubben Heros
5;FOSSAN Benjamin, Stavanger BTK
9;HATLEBAKK Benjamin Otto, Laksevåg BTK
9;JOHNSON Thomas, Laksevåg BTK
Final;SELSVOLD Georg - STOKKE Morten;11-8, 11-4, 11-4
Semi;SELSVOLD Georg - BAMARNI Olav Metin Nordvoll;11-6, 12-10, 11-5
Semi;STOKKE Morten - SKEIE LILAND Erlend;11-6, 11-8, 9-11, 11-9
1/4;SELSVOLD Georg - BINDER Johannes;11-4, 11-5, 11-2
1/4;STOKKE Morten - WANG Mathias;11-7, 6-11, 11-3, 12-10
1/4;BAMARNI Olav Metin Nordvoll - OSLAND Elias;22-20, 10-12, 11-5, 11-8
1/4;SKEIE LILAND Erlend - FOSSAN Benjamin;11-2, 11-6, 11-2
1/8;WANG Mathias - HATLEBAKK Benjamin Otto;11-3, 11-5, 11-6
1/8;OSLAND Elias - JOHNSON Thomas;9-11, 11-7, 11-9, 8-11, 11-9

Gutar 15
1;SELSVOLD Georg, Stord BTK
2;HARTVEIT Sveinung, Sportsklubben Heros
3;STOKKE Morten, Stord BTK
3;HARTVEIT Marie, Sportsklubben Heros
5;SKEIE LILAND Erlend, Sportsklubben Heros
5;AALEN SKÅR Anders, Fjell-Kameraterne,IL
Final;SELSVOLD Georg - HARTVEIT Sveinung;11-8, 9-11, 11-4, 11-9
Semi;SELSVOLD Georg - STOKKE Morten;9-11, 11-8, 11-5, 11-9
Semi;HARTVEIT Sveinung - HARTVEIT Marie;11-8, 11-6, 11-6
1/4;STOKKE Morten - SKEIE LILAND Erlend;11-9, 8-11, 10-12, 11-5, 11-6
1/4;HARTVEIT Marie - AALEN SKÅR Anders;11-8, 3-11, 11-13, 11-8, 11-7

Gutar 15 Rekrutt
1;SAKOV Nikolai, Sportsklubben Heros
2;KLEVEN Morten Rasmussen, Stord BTK
3;GRINDHEIM Bjarte, Etne BTK
3;HARTVEIT Per, Sportsklubben Heros
5;BAMARNI Olav Metin Nordvoll, Stavanger BTK
5;DAHL Marius, Sportsklubben Heros
5;FØRSVOLL Martin, Stavanger BTK
5;OSLAND Elias, Sportsklubben Heros
9;ÅSEBØ NUMMEDAL Thomas, Bergen Handicapidrettslag
9;BERGERUD Bård, Bergen Handicapidrettslag
Final;SAKOV Nikolai - KLEVEN Morten Rasmussen;11-8, 14-12, 11-4
Semi;SAKOV Nikolai - GRINDHEIM Bjarte;11-7, 11-8, 11-2
Semi;KLEVEN Morten Rasmussen - HARTVEIT Per;7-11, 9-11, 11-4, 11-2, 11-4
1/4;SAKOV Nikolai - BAMARNI Olav Metin Nordvoll;11-3, 11-6, 16-14
1/4;KLEVEN Morten Rasmussen - DAHL Marius;11-6, 11-6, 8-11, 11-6
1/4;GRINDHEIM Bjarte - FØRSVOLL Martin;11-8, 11-3, 11-1
1/4;HARTVEIT Per - OSLAND Elias;11-5, 11-4, 11-3
1/8;BAMARNI Olav Metin Nordvoll - ÅSEBØ NUMMEDAL Thomas;10-12, 14-12,
12-10, 6-11, 14-12
1/8;DAHL Marius - BERGERUD Bård;13-11, 10-12, 11-4, 11-5

Herrer C
1;DAVIDSEN Bjarne, Laksevåg BTK
2;SKEIE Trond, Stavanger BTK
3;KLEIVEDAL Raymond, Laksevåg BTK
3;ALLENDES Elling, Haugesund BTK
5;HINRICHSN Dag, Skjoldar, IL
5;TVEDT Tor Håkon, Haugesund BTK
Final;DAVIDSEN Bjarne - SKEIE Trond;11-7, 11-4, 11-6
Semi;DAVIDSEN Bjarne - KLEIVEDAL Raymond;10-12, 11-8, 11-4, 14-12
Semi;SKEIE Trond - ALLENDES Elling;11-7, 11-5, 11-8
1/4;DAVIDSEN Bjarne - HINRICHSN Dag;11-5, 11-2, 11-0
1/4;ALLENDES Elling - TVEDT Tor Håkon;11-4, 11-9, 11-7

Herrer D
1;SAKOVA Irina, Sportsklubben Heros
2;KLEIVEDAL Raymond, Laksevåg BTK
3;SKORPEN Kåre, Bergen Handicapidrettslag
3;BAKKE Christian, Sportsklubben Heros
5;KLEVEN Morten Rasmussen, Stord BTK
5;TVEDT Tor Håkon, Haugesund BTK
5;GRINDHEIM Bjarte, Etne BTK
5;ALLENDES Elling, Haugesund BTK
9;GRINDHEIM Ragna, Etne BTK
9;FØRSVOLL Jens, Stavanger BTK
9;FØRSVOLL Martin, Stavanger BTK
9;STØLDAL Eirik, Sportsklubben Heros
9;GJELSENG Bjørn, Laksevåg BTK
9;SAKOV Nikolai, Sportsklubben Heros
Final;SAKOVA Irina - KLEIVEDAL Raymond;5-11, 11-8, 16-14, 10-12, 11-9
Semi;SAKOVA Irina - SKORPEN Kåre;12-10, 11-5, 11-9
Semi;KLEIVEDAL Raymond - BAKKE Christian;11-3, 14-12, 11-13, 7-11, 15-13
1/4;SAKOVA Irina - KLEVEN Morten Rasmussen;6-11, 11-9, 11-9, 9-11, 11-9
1/4;KLEIVEDAL Raymond - TVEDT Tor Håkon;11-5, 4-11, 11-9, 11-9
1/4;SKORPEN Kåre - GRINDHEIM Bjarte;11-7, 11-8, 6-11, 11-8
1/4;BAKKE Christian - ALLENDES Elling;11-9, 11-7, 11-5
1/8;KLEIVEDAL Raymond - GRINDHEIM Ragna;11-6, 11-2, 11-6
1/8;SKORPEN Kåre - FØRSVOLL Jens;7-11, 13-11, 11-9, 4-11, 11-8
1/8;KLEVEN Morten Rasmussen - FØRSVOLL Martin;11-5, 12-10, 11-3
1/8;TVEDT Tor Håkon - STØLDAL Eirik;11-7, 11-8, 6-11, 7-11, 12-10
1/8;GRINDHEIM Bjarte - GJELSENG Bjørn;11-6, 9-11, 11-9, 13-11
1/8;ALLENDES Elling - SAKOV Nikolai;6-11, 11-9, 11-9, 3-11, 11-7

Herrer Junior
1;IRGENS Thomas, Stord BTK
2;HARTVEIT Sveinung, Sportsklubben Heros
3;ANTTHONISEN Emre, Fjell-Kameraterne,IL
3;HARTVEIT Per, Sportsklubben Heros
5;AALEN SKÅR Anders, Fjell-Kameraterne,IL
5;DANKEL Kristian Josefsen, Haugesund BTK
5;HARTVEIT Marie, Sportsklubben Heros
5;STØLDAL Eirik, Sportsklubben Heros
Final;IRGENS Thomas - HARTVEIT Sveinung;11-4, 13-11, 11-3
Semi;IRGENS Thomas - ANTTHONISEN Emre;11-3, 11-7, 11-0
Semi;HARTVEIT Sveinung - HARTVEIT Per;11-7, 8-11, 11-8, 17-19, 11-8
1/4;IRGENS Thomas - AALEN SKÅR Anders;11-4, 11-6, 11-6
1/4;HARTVEIT Sveinung - DANKEL Kristian Josefsen;11-3, 11-13, 11-2, 11-4
1/4;ANTTHONISEN Emre - HARTVEIT Marie;7-11, 11-13, 11-8, 11-6, 11-9
1/4;HARTVEIT Per - STØLDAL Eirik;11-6, 11-3, 9-11, 11-6

Nybyrjar 11 år
1;FOSSAN Aleksander, Stavanger BTK
2;DAVIDSEN Thomas, Laksevåg BTK
3;NUMMEDAL Martin Åsebø, Bergen Handicapidrettslag
3;ODICHO Amanuel, Stord BTK
5;ARNESEN Jakob, Stord BTK
5;ANDERSSON Jan Roger, Stord BTK
5;SKJELNES Andreas, Stord BTK
5;ÅSHEIM Kristoffer Lien, Stord BTK
Final;FOSSAN Aleksander - DAVIDSEN Thomas;7-11, 11-5, 11-7, 11-5
Semi;FOSSAN Aleksander - NUMMEDAL Martin Åsebø;11-6, 9-11, 11-8, 13-11
Semi;DAVIDSEN Thomas - ODICHO Amanuel;12-10, 11-6, 11-9
1/4;FOSSAN Aleksander - ARNESEN Jakob;11-8, 11-8, 13-11
1/4;DAVIDSEN Thomas - ANDERSSON Jan Roger;11-4, 11-4, 11-6
1/4;NUMMEDAL Martin Åsebø - SKJELNES Andreas;11-13, 11-9, 13-11, 11-5
1/4;ODICHO Amanuel - ÅSHEIM Kristoffer Lien;11-9, 11-8, 11-7

Nybyrjar 13 år
1;HØISÆTHER Sindre, Stord BTK
2;GUNDERSEN Emil, Stord BTK
3;ÅRVIK Jørgen, Stord BTK
3;GRAVDAL Torstein, Stord BTK
Final;HØISÆTHER Sindre - GUNDERSEN Emil;11-6, 7-11, 11-6, 11-9
Semi;HØISÆTHER Sindre - ÅRVIK Jørgen;11-9, 11-5, 6-11, 11-2
Semi;GUNDERSEN Emil - GRAVDAL Torstein;11-9, 11-3, 11-6

Nybyrjar
1;ALMESTAD Simen Andre, Haugesund BTK
2;DANKEL Kristian Josefsen, Haugesund BTK
3;LAMPE David, Haugesund BTK
3;WANNBERG Bård, Skjoldar, IL
Final;ALMESTAD Simen Andre - DANKEL Kristian Josefsen;11-13, 11-9,
11-7, 13-11
Semi;ALMESTAD Simen Andre - LAMPE David;7-11, 11-7, 11-7, 11-6
Semi;DANKEL Kristian Josefsen - WANNBERG Bård;11-7, 11-6, 11-7

Herrer Åpen
1;BERGAAS Raymond, Bergen Handicapidrettslag
2;IRGENS Thomas, Stord BTK
3;JOHANSSON Andreas, Haugesund BTK
3;LAMY Jean-Francois Raymond Joseph, Stavanger BTK
5;SKEIE Trond, Stavanger BTK
5;DAVIDSEN Bjarne, Laksevåg BTK
Final;BERGAAS Raymond - IRGENS Thomas;11-7, 11-7, 11-4
Semi;BERGAAS Raymond - JOHANSSON Andreas;11-6, 11-6, 11-8
Semi;IRGENS Thomas - LAMY Jean-Francois Raymond Joseph;11-7, 5-11,
11-5, 11-8
1/4;IRGENS Thomas - SKEIE Trond;11-4, 9-11, 11-3, 11-2
1/4;JOHANSSON Andreas - DAVIDSEN Bjarne;9-11, 11-8, 1-11, 11-9, 15-13

Veteran
1;LAMY Jean-Francois Raymond Joseph, Stavanger BTK
2;SKRETTING Rune, Stavanger BTK
3;GJELSENG Bjørn, Laksevåg BTK
3;WANNBERG Bjørn, Skjoldar, IL
Final;LAMY Jean-Francois Raymond Joseph - SKRETTING Rune;13-11, 11-4,
5-11, 11-7
Semi;LAMY Jean-Francois Raymond Joseph - GJELSENG Bjørn;11-8, 11-3, 11-5
Semi;SKRETTING Rune - WANNBERG Bjørn;11-3, 11-6, 11-0

Damer Åpen
1;SAKOVA Irina, Sportsklubben Heros
2;GRINDHEIM Ragna, Etne BTK
3;HUSTVEIT Aina, Skjoldar, IL

Nybyrjar jenter
1;HUSTVEIT Aina, Skjoldar, IL
2;NYGÅRD Kjersti, Skjoldar, IL
3;DYBDAHL Anna Klara, Skjoldar, IL
4;NORDNES Rebecka, Skjoldar, IL
5;WANNBERG Brynhild, Skjoldar, IL

Oppdatert : 28.09.2010

 

 

 

 



5 siste nyheter frå Stord BTK
Veteran VM og KM arrangert laurdag 22. desember
Resultat klubbmeisterskap
Veteran VM og KM 22. desember
Resultat Stord Cup
Stord Cup 1. og 2. desember

www.stordbtk.no © 2002