2 klasssigrar i Norheimsund i helga

Erik vant gutar 13 år og Raymond vant herrer C i Norheimsund Open i helga. I lagcupen laurdag vant Georg og Morten gutar 13 år, mens Erik og Marius blei nr 2 i gutar 15 år. Ellers litt opp og ned spel på spelarane, men verdifull kamptrening fram mot NM. Me hadde med 3 nybyrjarar, Jan Roger, Erling og Tobias som alle spelte bra, og fekk ein fin 4.plass av 6 lag i gutar 11 år, knepent slått av Bergen HIL i bronsefinalen. Ellers overnatta med i hallen og fekk oss ein tur på kinaresutauranten til Jack og Simon.
Resultater Norheimsund Open 21/2
Nybyrjarar: (27)

1. Thomas Nummedal,Bergen HIL

2. Marius Dahl, Heros

3. Martin Frotvedt, Fjell

3. Jan Roger Andersson, Stord

5. Thomas Heskja, Heros

5. Andrè Flåm, Laksevåg

5. Marius Haugland, Fjell

5. Martin Nummedal, Bergen HIL

Gutar 11: (12)

1. Simon Feng, Hardanger

2. Jack Feng, Hardanger

3. Martin Nummedal, Bergen HIL

3. Håvard Hjelmeland, Bergen HIL

Gutar 13: (30)

1. Erik B. Saue, Stord

2. Sveinung Hartveit, Heros

3. Morten Stokke, Stord

3. Marie Hartveit, Heros

5. Nick Sakov, Laksevåg

5. Aleksander Norheim, Hardanger

5. Per Hartveit, Heros

5. Georg Selsvold, Stord

Gutar 15 : (20)

1. Erlend S. Liland, Heros

2. Sveinung Hartveit, Heros

3. Georg Selsvold, Stord

3. Marie Hartveit, Heros

5. Marius Salomonsen, Stord

5. Morten Stokke, Stord

5. Anders Skaar, Fjell

5. Erik B. Saue, Stord

Herrer C: (6)

1. Raymond Espenes, Stord

2. Guro Ekholt, Heros

3. Alf E. Johannessen, Heros

3. Eirik Vevatne, Hardanger

Herrer D: (13)

1. Christian Bakke, Heros

2. Guro Ekholt, Heros

3. Helene Nesheim, Heros

3. Eirik Vevatne, Hardanger

Resultater lagcup 20/2:
Gutar 15: (4 lag)

1. Heros 1 (Tobias Vikør og Sveinung L. Hartveit)

2. Stord (Erik B. Saue og Marius Salomonsen)



Gutar 13 A: (4 lag)

1. Stord (Georg Selsvold og Morten Stokke)

2. Heros (Marie L. Hartveit og Erlend S. Liland)



Gutar 13 B: (6 lag)

1. Heros 1 (Asbjørn Sandberg og Håkon Heskja)

2. Heros 2 (Marius Dahl og Elias Osland)



Gutar 11: (6 lag)

1. Hardanger (Jack Feng og Simon Feng)

2. Laksevåg 2 (Benjamin Hatlebakk og Egil A. Lunde)

3. Bergen HIL (Martin Nummedal og Håvard Hjelmeland)

4. Stord (Jan Roger Andersson, Tobias Hukset og Erling Anthonessen)


Oppdatert : 22.02.2010

 

 

 

 



5 siste nyheter frå Stord BTK
Stord Cup 1. og 2. desember
Regionsmeisterskap med 19 deltakarar 25. august
Stord Cup 1 og 2 desember
Regionsmeisterskap laurdag 25. august
Årsmelding Stord BTK 2017

www.stordbtk.no © 2002