Stord BTK - B72 (3-3)

Roger Andersson - Liu 11-7,11-4,16-14
Hallvard Fjell - Raymond Gonzales 13-11,11-4,8-11,12-10
Niclas Andersson - Eric Berner 2-11,7-11,11-7,2-11
Roger Andersson - Raymond Gonzales 12-10,8-11,8-11,11-7,11-9
Hallvard Fjell - Eric Berner 11-8,5-11,3-11,4-11
Niclas Andersson - Liu 6-11,8-11,5-11
Oppdatert : 19.12.2009

 

 

 

 



5 siste nyheter frå Stord BTK
Regionsmeisterskap med 19 deltakarar 25. august
Stord Cup 1 og 2 desember
Regionsmeisterskap laurdag 25. august
Årsmelding Stord BTK 2017
Årsmøte mandag 19. mars kl.20.00

www.stordbtk.no © 2002