Stord BTK - B72 (3-3)

Roger Andersson - Liu 11-7,11-4,16-14
Hallvard Fjell - Raymond Gonzales 13-11,11-4,8-11,12-10
Niclas Andersson - Eric Berner 2-11,7-11,11-7,2-11
Roger Andersson - Raymond Gonzales 12-10,8-11,8-11,11-7,11-9
Hallvard Fjell - Eric Berner 11-8,5-11,3-11,4-11
Niclas Andersson - Liu 6-11,8-11,5-11
Oppdatert : 19.12.2009

 

 

 

 



5 siste nyheter frå Stord BTK
Veteran VM og KM arrangert laurdag 22. desember
Resultat klubbmeisterskap
Veteran VM og KM 22. desember
Resultat Stord Cup
Stord Cup 1. og 2. desember

www.stordbtk.no © 2002