Resultater 2. dag NM yngre

Gutter 13 År
1;Lars Rønneberg, Kobra BTK
2;Eskil Lindholm, Fokus BTK
3;Erik Doval, Heddal Idrettslag
3;Georg Ludvigsen, Modum BTK
5;Thomas Irgens, Stord BTK
5;Eskild Jørgensen, B-72
5;Magnus Bolstad Holm, Hvam IL
5;Vegard R Sandberg, Eiker Bordtennisklubb
9;Vegard Hellem, Fokus BTK
9;Didrik Finsrud Johansen, Modum BTK
9;Espen Flaglien, Fokus BTK
9;Marcus Wedén Wærstad, Fokus BTK
9;Christoffer Senderud, Fokus BTK
9;Vinh Nguyen, B-72
9;Magnus Mæland, Fokus BTK
9;Jørgen Johansen, Fokus BTK
Final;Lars Rønneberg - Eskil Lindholm;11-5, 11-6, 11-8
Semi;Lars Rønneberg - Erik Doval;11-2, 11-6, 11-5
Semi;Eskil Lindholm - Georg Ludvigsen;13-11, 4-11, 12-10, 11-4
1/4;Lars Rønneberg - Thomas Irgens;0-11, 14-12, 11-6, 11-8
1/4;Eskil Lindholm - Eskild Jørgensen;11-9, 11-6, 12-10
1/4;Erik Doval - Magnus Bolstad Holm;5-11, 12-10, 11-7, 7-11, 11-8
1/4;Georg Ludvigsen - Vegard R Sandberg;12-10, 11-7, 4-11, 11-5
1/8;Lars Rønneberg - Vegard Hellem;11-1, 11-5, 11-6
1/8;Eskil Lindholm - Didrik Finsrud Johansen;11-7, 11-4, 11-4
1/8;Erik Doval - Espen Flaglien;11-3, 11-2, 11-5
1/8;Georg Ludvigsen - Marcus Wedén Wærstad;14-12, 11-6, 11-4
1/8;Thomas Irgens - Christoffer Senderud;11-9, 6-11, 7-11, 11-7, 11-9
1/8;Eskild Jørgensen - Vinh Nguyen;11-8, 11-6, 7-11, 15-13
1/8;Magnus Bolstad Holm - Magnus Mæland;12-10, 11-9, 11-7
1/8;Vegard R Sandberg - Jørgen Johansen;11-6, 11-8, 11-3

Gutter Double
1;Hallvard Fjell/Johannes Bratlie, Stord BTK/Fjell-Kameraterne,IL
2;Pål Francis Aarås/Mateo Hoel Unkovic, Fokus BTK
3;Lars Rønneberg/Håvard Katerås Smestad, Kobra BTK
3;Vegard R Sandberg/Thomas Andre Knive, Eiker Bordtennisklubb
5;Eskil Lindholm/Magnus Mæland, Fokus BTK
5;Lars Kristian Haraldsrud/Truls M. Christensen, Modum BTK
5;Gaute Hellenes Grov/Kristoffer Hesthammer, Sportsklubben Heros/Norheimsund IL
5;Yi Hsiung Su/Sanjin Rupic, Jevnaker BTK
Final;Fjell/Bratlie - Aarås/Unkovic;11-6, 11-6, 11-7
Semi;Fjell/Bratlie - Rønneberg/Smestad;11-4, 11-5, 11-8
Semi;Aarås/Unkovic - Sandberg/Knive;7-11, 11-9, 11-4, 11-7
1/4;Fjell/Bratlie - Lindholm/Mæland;11-4, 11-6, 11-5
1/4;Aarås/Unkovic - Haraldsrud/Christensen;11-8, 11-6, 11-2
1/4;Rønneberg/Smestad - Grov/Hesthammer;11-9, 11-8, 11-5
1/4;Sandberg/Knive - Su/Rupic;10-12, 11-8, 11-2, 11-8

Mixed Double
1;Helene Nesheim/Hallvard Fjell, Sportsklubben Heros/Stord BTK
2;Kristin Sandberg/Vegard R Sandberg, Eiker Bordtennisklubb
3;Vinh Nguyen/Anja Esketveit, B-72/Lia IL
3;Marie Folkeson/Pål Francis Aarås, Fokus BTK
Final;Nesheim/Fjell - Sandberg/Sandberg;4-11, 11-9, 11-6, 12-10
Semi;Nesheim/Fjell - Nguyen/Esketveit;11-3, 10-12, 11-7, 11-6
Semi;Sandberg/Sandberg - Folkeson/Aarås;11-7, 11-8, 11-9

Piker 13 År
1;Anja Esketveit, Lia IL
2;Anna Grutle Aasebø, Fokus BTK
3;Julie Moen, Heddal Idrettslag
3;Mariken Aasen, Skien BTK
5;Anne-Margrethe Leirvik, Stord BTK
5;Sara Heiervang, Sportsklubben Heros
5;Pia Dyrkolbotn, Sportsklubben Heros
5;Marie Liland Hartveit, Sportsklubben Heros
9;Carine Gamborg-Nilsen, Fokus BTK
9;Stine Folkeson, Fokus BTK
Final;Anja Esketveit - Anna Grutle Aasebø;11-5, 11-1, 11-0
Semi;Anja Esketveit - Julie Moen;11-3, 11-7, 11-6
Semi;Anna Grutle Aasebø - Mariken Aasen;9-11, 11-8, 5-11, 11-8, 11-8
1/4;Anja Esketveit - Anne-Margrethe Leirvik;11-5, 11-4, 11-8
1/4;Anna Grutle Aasebø - Sara Heiervang;9-11, 11-8, 11-7, 11-4
1/4;Julie Moen - Pia Dyrkolbotn;11-7, 5-11, 11-6, 11-4
1/4;Mariken Aasen - Marie Liland Hartveit;11-9, 11-3, 11-4
1/8;Sara Heiervang - Carine Gamborg-Nilsen;9-11, 11-4, 5-11, 11-6, 11-5
1/8;Pia Dyrkolbotn - Stine Folkeson;14-12, 11-4, 11-2

Piker Double
1;Annette Aasen/Helene Nesheim, Heddal Idrettslag/Sportsklubben Heros
2;Kristin Sandberg/Anja Esketveit, Eiker Bordtennisklubb/Lia IL
3;Henriette Ingvaldsen/Pernille Ingvaldsen, Sarpsborg BTK
3;Maren Andersen/Caroline Nguyen, Randesund IL
Final;Aasen/Nesheim - Sandberg/Esketveit;7-11, 11-6, 9-11, 11-7, 11-7
Semi;Aasen/Nesheim - Ingvaldsen/Ingvaldsen;11-4, 7-11, 11-9, 9-11, 11-8
Semi;Sandberg/Esketveit - Andersen/Nguyen;11-8, 16-14,11-2
Handicap Åpen
1;Jørgen Eide, Stord BTK
2;Sigurd Wiersen, Stord BTK
3;Steffen Salomonsen, Stord BTK
4;Bjarte Espe, Stord BTK
Gutter 13 År Double
1;Hogne Jørgensen/Vinh Nguyen, B-72
2;Eskild Jørgensen/Erik Doval, B-72/Heddal Idrettslag
3;Jørgen Tønsberg Johansen/Espen Flaglien, Fokus BTK
3;Marcus Wedén Wærstad/Pål Arne Røsdal, Fokus BTK
Final;Jørgensen/Nguyen - Jørgensen/Doval;11-5, 12-10, 11-8
Semi;Jørgensen/Nguyen - Tønsberg Johansen/Flaglien;11-5, 11-3, 11-6
Semi;Jørgensen/Doval - Wærstad/Røsdal;11-2, 11-2, 11-7

Piker 13 År Double
1;Anna Grutle Aasebø/Stine Folkeson, Fokus BTK
2;Mariken Aasen/Julie Moen, Skien BTK/Heddal Idrettslag
3;Christine Fagerheim Hestnes/Anne-Margrethe Leirvik, Heddal Idrettslag/Stord BTK
3;Carine Gamborg-Nilsen/Sunniva Lunde, Fokus BTK
Final;Aasebø/Folkeson - Aasen/Moen;11-9, 11-8, 10-12, 14-12
Semi;Aasebø/Folkeson - Fagerheim Hestnes/Leirvik;7-11, 11-7, 11-9, 11-8
Semi;Aasen/Moen - Gamborg-Nilsen/Lunde;11-2, 11-3, 11-2

Oppdatert : 10.03.2007

 

 

 

 



5 siste nyheter frå Stord BTK
Stord Cup 1. og 2. desember
Regionsmeisterskap med 19 deltakarar 25. august
Stord Cup 1 og 2 desember
Regionsmeisterskap laurdag 25. august
Årsmelding Stord BTK 2017

www.stordbtk.no © 2002