Resultatliste første dag av Norges Cupen.

Herrer Elite
1. Zhao Tianming, Modum BTK
2. Zhai Chao, Stord BTK
3. Roger Andersson, Stord BTK
3. Wang Bing, Modum BTK
5. Jonas Nilseng Almaas, Fokus BTK
5. Pål Francis Aarås, B-72
5. Jostein Johansen, B-72
5. Kristoffer Hellerud, Stord BTK
9. Hallvard Fjell, Stord BTK
9. Jacob Kristiansen, Eiker Bordtennisklubb
Finale: Zhao Tianming - Zhai Chao;
8-11, 10-12, 11-7, 11-4, 11-9, 11-6
Semi: Zhao Tianming - Roger Andersson;
13-11, 11-7, 11-4, 11-5
Semi: Zhai Chao - Wang Bing;
11-8, 7-11, 11-5, 11-3, 9-11, 11-3
1/3. Zhao Tianming - Jonas Nilseng Almaas;
11-7, 11-5, 11-3
1/3. Zhai Chao - Pål Francis Aarås;
11-7, 11-4, 11-2
1/3. Roger Andersson - Jostein Johansen;
11-5, 11-2, 11-4
1/3. Wang Bing - Kristoffer Hellerud;
11-7, 11-9, 11-4


Damer Elite
1. Lill Kristin Wennberg, Bergen Handicapidrettslag
2. Marte Grutle Aasebø, Fokus BTK
3. Kristin R Sandberg, Eiker Bordtennisklubb
3. Ida Maria Naustheller, Fokus BTK
Finale: Lill Kristin Wennberg - Marte Grutle Aasebø;1
1-7, 11-5, 11-4, 11-6
Semi: Lill Kristin Wennberg - Kristin R Sandberg;
11-4, 11-6, 15-17, 11-4, 6-11, 11-3
Semi: Marte Grutle Aasebø - Ida Maria Naustheller;
11-5, 11-8, 11-3, 11-4

Handicap Open
1. Thomas Sætre, Bergen Handicapidrettslag
2. Stig Mortensen, Bergen Handicapidrettslag
3. Christian Rosnes, Bergen Handicapidrettslag
3. Sverre V. Valderhaug, Bergen Handicapidrettslag
Finale: Thomas Sætre - Stig Mortensen;
1-3, 11-3, 6-11, 11-3
Semi: Thomas Sætre - Christian Rosnes;
11-8, 11-2, 11-4
Semi: Stig Mortensen - Sverre V. Valderhaug;
11-2, 11-6, 11-5

Herrer Junior
1. Zhai Chao, Stord BTK
2. Zhao Tianming, Modum BTK
3. Jonas Nilseng Almaas, Fokus BTK
3. Kristoffer Hellerud, Stord BTK
5. Jostein Johansen, B-72
5. Martin Lyngholm Røste, Katfossfosskameratene
5. Espen Rønneberg, Stord BTK
5. Aziz Chaer, BMK
9. Jan Fredrik Laursen, Larvik BTK
9. Johannes Bratlie, Fjell-Kameraterne,IL
11. Kristoffer Esketveit, Katfossfosskameratene
12. Lars Rønneberg, Kobra BTK
9. Ahmed Chaer, BMK
9. Hallvard Fjell, Stord BTK
15. Pål Francis Aarås, B-72
15. Lars Erik Espedalen, Fokus BTK

Finale: Zhai Chao - Zhao Tianming;
11-5, 11-9, 11-6
Semi: Zhai Chao - Jonas Nilseng Almaas;
11-6, 11-5, 11-9
Semi: Zhao Tianming - Kristoffer Hellerud;
10-12, 11-8, 11-2, 11-7
1/3. Zhai Chao - Jostein Johansen;
11-7, 11-8, 11-9
1/3. Zhao Tianming - Martin Lyngholm Røste;
11-8, 13-11, 11-5
1/3. Jonas Nilseng Almaas - Espen Rønneberg;
11-6, 11-3, 7-11, 7-11, 11-8
1/3. Kristoffer Hellerud - Aziz Chaer;
11-7, 11-6, 17-15

Gutter13 år
1. Lars Rønneberg, Kobra BTK
2. Kristin R Sandberg, Eiker Bordtennisklubb
3. Vegard R Sandberg, Eiker Bordtennisklubb
3. Ole Kristian Sakrisvoll, Vikåsen BTK
5. Thomas Irgens, Stord BTK
5. Karl Erik Rasmussen, Fjell-Kameraterne,IL
Finale: Lars Rønneberg - Kristin R Sandberg;
11-4, 11-3, 12-10
Semi: Lars Rønneberg - Vegard R Sandberg;
11-2, 11-8, 11-9
Semi: Kristin R Sandberg - Ole Kristian Sakrisvoll;
11-2, 11-9, 11-7

Hr.A
1. Martin Engum Hauge, Fjell-Kameraterne,IL
2. Lars Erik Espedalen, Fokus BTK
3. Kjell Erik Bakke, Sportsklubben Heros
3. Jan Einar Sandberg, Eiker Bordtennisklubb
Finale: Martin Engum Hauge - Lars Erik Espedalen;
9-11, 11-8, 11-7, 11-9
Semi: Martin Engum Hauge - Kjell Erik Bakke;
9-11, 11-2, 11-8, 9-11, 11-6
Semi: Lars Erik Espedalen - Jan Einar Sandberg;
11-7, 9-11, 8-11, 11-6, 13-11

Hr.B
1. Atle Irgens, Stord BTK
2. Jan Fredrik Laursen, Larvik BTK
3. Thomas Andre Knive, Eiker Bordtennisklubb
3. Per Arne Pedersen, Stord BTK
5. Jan Thomas Bratteng, Larvik BTK
5. Vegard Broch, Fjell-Kameraterne,IL
5. Hans Petter Nykkelmo, Vikåsen BTK
5. Herman Wedel Jarlsberg, Flint IL
Finale: Atle Irgens - Jan Fredrik Laursen;
11-9, 12-10, 6-11, 11-5
Semi: Atle Irgens - Thomas Andre Knive;
1-6, 11-7, 9-11, 11-7
Semi: Jan Fredrik Laursen - Per Arne Pedersen;
11-7, 11-8, 11-7
Oppdatert : 13.11.2005

 

 

 

 



5 siste nyheter frå Stord BTK
Stord Cup 1. og 2. desember
Regionsmeisterskap med 19 deltakarar 25. august
Stord Cup 1 og 2 desember
Regionsmeisterskap laurdag 25. august
Årsmelding Stord BTK 2017

www.stordbtk.no © 2002